Ilse Sand.Mylėk save- vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms

Ilse Sand.Mylėk save- vadovas jautriems žmonėms ir jausmingoms sieloms

8,80 €

Mylėk save“ – tai pirmoji danų autorės knyga apie jautrius žmones (2010 metais pasirodė pirmasis leidimas, o 2014-aisiais knyga papildyta ir perleista antrąjį kartą). Ji iškart tapo viena perkamiausių knygų Danijoje bei Švedijoje ir imta versti į kitas kalbas.

check Turime
Kiekis

Ilse Sand (Ilzė Sen) yra baigusi teologijos studijas Orhuso (Aarhus) universitete. Čia parašė ir savo baigiamąjį darbą, kuriame rėmėsi C. G. Jungo ir S. Kierkegaard’o filosofija. Vėliau studijavo psichoterapiją, pradėjo rašyti knygas apie itin jautrius žmones, psichologijos, saviugdos knygas. Šiuo metu dirba supervizore, ugdančiąja vadove, lektore bei terapeute. 

---

Ilses Sand knyga lietuvių skaitytojui šiuo metu labai aktuali. Per pastaruosius keletą metų pasirodė daugiau informacijos apie itin didelį jautrumą. Jautrūs žmonės mūsų šalyje jau ima identifikuoti save, tačiau jiems svarbu ne tik suprasti savo skirtybes, bet ir išmokti susidoroti su konkrečiais sunkumais. To ir moko šis labai įdomus, aiškus ir išsamus vadovas, puikiai papildydamas tokias knygas, kaip E. Aroono „Itin jautrus asmuo“ ir S. Caino „Tyla“.

: 1 Vienetas

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-609-819-5-00-2
Autorius
Ilse Sand
Leidimo metai
2016
Įrišimas
minkštas
Psl.
116
Leidykla
„Žmogaus psichologijos studija"

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :