Atsiminimai, vizijos, apmąstymai. Carl Gustav Jung

Atsiminimai, vizijos, apmąstymai. Carl Gustav Jung

15,90 €
  • Autorius Carl Gustav Jung
  • Vertė Kęstutis Choromanskis
  • Įrišimas kietas
  • Psl. 527
  • ISBN 978-9986-09-405-0
  • Leidimo metai 2010
  • Leidykla „Margi raštai"
: Margi raštai
check Turime
Kiekis

Vienas žymiausių analitinės psichologijos kūrėjų, šveicaras Carlas Gustavas Jungas (1875–1961) šioje knygoje pasakoja apie pirmuosius savo gyvenimo metus, studijas aukštojoje mokykloje, psichiatro darbą, ypač intriguojantys pasakojimai apie pažintį ir santykius su Sigmundu Freudu, apie tai, kaip priėjo išvadą apie žmogaus kolektyvinės pasąmonės egzistavimą ir kitus savo atradimus psichologijoje. Knygoje įterptas ir platus pasakojimas apie keliones po įvairius pasaulio kraštus.

Pabaigoje autorius dalijasi vizijomis apie gyvenimą po mirties ir apmąstymais apie savo epochą ir žmogaus egzistenciją.

C. G. Jungo atsiminimai rašyti pačiais paskutiniaisiais jo gyvenimo metais. Dalis jų buvo užrašyti jo kolegės Anielos Jaffé, dalis parašyta paties Jungo ranka, tačiau visą atsiminimų knygos rankraštį prieš mirtį spėjo peržiūrėti ir patikslinti pats jų autorius.

„Ir mūsų siela, ir kūnas sudaryti iš atskirų elementų, kurie egzistavo dar mūsų protėviuose. Tai, kas, ‚nauja‘ individualioje sieloje, tėra be galo įvairi senųjų sudedamųjų elementų rekombinacija. Todėl ir kūnas, ir siela pasižymi istoriniu charakteriu ir neranda sau tinkamos vietos jokiuose naujuose, tik ką atsiradusiuose dalykuose. Kitaip tariant, mūsų paveldėti bruožai ne visai jaukiai jaučiasi tokiose situacijose. Mes dar toli gražu neatsikratėme viduramžių, antikos ir primityvumo... Tačiau išsiveržę iš savo praeities, paprastai ją sunaikiname... Kaip tik šis ryšio su praeitimi praradimas, neturėjimas savo šaknų... sukėlė tokį skubėjimą, kad gyvenama daugiau ateitimi ir jos chimeriškais auksinio amžiaus pažadais negu dabartimi, kurios mūsų genetinis pagrindas dar nespėjo pasivyti...
Gyvename ne tuo, ką turime, o tuo, kas mums žadama ne šiandienos šviesoje, o ateities tamsoje...“

C. G. Jung

: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-9986-09-405-0
Autorius
Carl Gustav Jung
Leidimo metai
2010
Įrišimas
kietas
Psl.
527
Leidykla
„Margi raštai"

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :