• Nauja
Tikrumo paieškos ir gyvenimas širdimi

Tikrumo paieškos ir gyvenimas širdimi

12,50 €
check Turime
Kiekis

Mielas skaitytojau, dėkui, kad paėmei į rankas šią knygą. Tai yra tekstų, parašytų per kelias dešimtis metų, rinkinys. Medžiagos kūrybai suteikė pats gyvenimas, o filosofinis išsilavinimas ir daugelį metų šlifuoti minties tikslinimo bei skaidrinimo įgūdžiai padėjo nagrinėti jo reiškinius su deramu preciziškumu, atsižvelgiant į visą suvokiamą jų sudėtingumą bei nevienareikšmiškumą.

Aš, šios knygos autorė, tegaliu būti dialogo partnerė, palydėtoja ir įkvėpėja žengti žingsnį savęsp. Tačiau į tavo širdį veriantį ir protą drebinantį klausimą negaliu atsakyti už tave. Joks „tikrumas“ iš šalies tavo širdies nepatenkins ir nenuramins. Tačiau tavo širdžiai reikia draugijos ir pagalbos. Kad ji atsivertų, jai būtinas įkvėpimas. Taip pat reikia įžvalgų, kurios įžiebtų širdies žibintą ir padėtų atpažinti savo patirtį svetimo teksto eilutėse. Kai širdies žibintas įsižiebs pakankamai ryškiai, jis pats sau taps kelrodžiu.

Mane, kaip tikriausiai ir tave, daugybę kartų yra įkvėpusios ir peno savos patirties apmąstymams suteikusios knygos. Dialogas su knyga ir netiesiogiai - jos autoriumi visada reikšmingas, nes padeda atpažinti save, savo patirtį, susivokti „skaudamoje“ temoje ir pačiam judėti savivokos keliu.

: 5 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9786098219616
Autorius
Patricija Droblytė- Dainė
Leidimo metai
2023
Įrišimas
minkštas
Psl.
224
Formatas (mm)
150x210
Leidykla
Žuvėdra

30 kitų prekių šioje kategorijoje :