Išmintis – tai visuma žinių, supratimo, patirties, intuicijos bei gebėjimo šiuos elementus panaudoti sprendžiant problemas.
 
UAB „Išmintis“ – leidinių ir kitokių susijusių prekių pardavėjas ir platintojas Lietuvoje. Taip pat vykdome leidybinę veiklą.

Mūsų siekis – kaupti išmintį, užrašytą knygose, ir dalintis ja su jumis. Mes dirbame Jums – Jūsų išmintingam gyvenimui, įdomiam, turiningam ir švietėjiškam laisvalaikiui.
 

UAB „Išmintis“ veikla ir paslaugos:

 

Šiuo metu tiesiogiai prekiaujame internetiniame knygyne www.mintis.eu ir knygyne Z. Sierakausko g.15 Vilniuje. Knygyno ir internetinio knygyno asortimentas nuolat atnaujinamas ir plečiamas. Prekių kainos juose tokios pačios. Pagrindinę asortimento dalį sudaro laisvalaikio, kūrybinės bei savišvietos knygos ir prekės. Išsirinkite nepamirštamą dovaną sau, bičiuliams ir artimiesiems. Čia jūsų laukia knygos, kurių galbūt nepavyko surasti kitur. Knygynas ir Kaip pirkti?

 
Jei išleidote knygą ir nežinote, kaip ir kur ją platinti, susisiekite. Tiekėjams

 
UAB „Išmintis“ kviečia išmintingai pažvelgti į nerimtus dalykus ir žaismingai – į rimtus!


 
Jei turite pasiūlymų ar klausimų dėl prekybos, platinimo, leidybos paslaugų – rašykite ismintis@mintis.eu, mielai atsakysime ir patarsime.