Advertising
Advertising

Kaip pirkti?

Išsirinkę prekes spauskite
Norėdami pamatyti krepšelį, dešiniame viršutiniame puslapio kampe spauskite

 
Jei reikia, galite pakoreguoti prekių sąrašą ir jų kiekius. Užsakymas pateikiamas atlikus tokius žingsnius:

 Sąskaita

Galite rinktis iš dviejų variantų – apsipirkti kaip svečias arba registruotis.

  arba

Registracijos privalumas yra tas, kad kitą kartą apsiperkant www.mintis.eu – nebereikia iš naujo suvedinėti duomenų, kontaktinės informacijos, be to, galima internete patogiai stebėti užsakymo eigą.

Atidžiai pildykite duomenis – tik nurodžius teisingą adresą, kurjeris galės atvežti Jūsų siuntinį. Taip pat svarbu nurodyti teisingą el.pašto adresą, kad gautumėte visą Jums reikalingą informaciją, susijusią su pirkimu.

 Pristatymo būdai

Rinkitės Jums patogiausią pristatymo būdą, pasirinkdami pristatymo trukmę ir kainą. Kaina priklauso nuo užsakytų prekių svorio. Kainos pokytį matysite keisdami prekių kiekius. Siuntimo kaina skaičiuojama už visas šiuo metu krepšelyje esančias prekes.
Prekių siuntimo įkainiai ir trukmė į Neringos miestą ir užsienio šalis derinami atskirai, prašome kreiptis el.paštu.

Užsakymą nemokamai galite atsiimti Z. Sierakausko g. 15, Vilniuje.

 • Prekių atsiėmimas knygyne Z. Sierakausko g. 15, Vilniuje

Tik gavus pranešimą el. paštu apie paruoštą užsakymą, prekes galite atsiimti knygyno darbo metu. Daugiau informacijos apie knygyną čia (darbo valandos, adresas, žemėlapis). Tai Jums papildomai nekainuos.
Knygyne Z. Sierakausko g. taip pat galite įsigyti prekių už tokią pačią kainą, išskyrus prekes pažymėtas „Parduodama tik el. parduotuvėje!” Didesnį prekių kiekį galite įsigyti tik iš anksto užsakę internetu arba el. paštu

 • Siuntimas Lpexpress paštomatais 
Pristatymo trukmė 2-7 d.d. Pasirinkus šį pristatymo būdą, prašome nurodyti konkretų paštomatą, į kurį norite gauti siuntą.

 • Siuntimas registruotu paštu Lietuvoje (Lietuvos paštas, AB)

Pristatymo trukmė nuo 3 iki 7 darbo dienų. Minimali siuntinio iki 2 kg pristatymo kaina - 3 Eur. Pašto darbuotojas atneša siuntinį pirkėjo nurodytu adresu. Jei užsakyme nurodytu adresu pirkėjo neranda, siunta darbuotojo nuožiūra nepatogi pristatymui arba siunta viršija 2 kg – pašto dėžutėje palieka pranešimą apie siuntą, kurią galėsite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Maksimalus siuntinio svoris naudojantis „Lietuvos paštas” paslaugomis – 32 kg. Jums pageidaujant (klauskite el.paštu) galime atsiųsti siuntos numerį, pagal kurį galėsite patikrinti, kur šiuo metu yra Jūsų siunta Lietuvos pašto siuntų paieška post.lt 

 • Skubioji siunta (kurjeris)

Prekės pristatomos pirkėjui per kuo trumpesnį laiką pristatymo trukmė nuo 1 iki 3 darbo dienų. Minimali siuntinio iki 2 kg pristatymo kaina nuo 4 Eur.
Kurjeris pristato siuntinį pirkėjo nurodytu adresu, prieš atvažiuodamas susisiekia su pirkėju užsakyme nurodytu telefonu.

Užsakymas pradedamas vykdyti ne anksčiau, bet iš karto, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Užsakymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą. Tarpbankinis pavedimas gali užtrukti iki 2 darbo dienų.
Pristatome ir namų, ir darbovietės adresu, tik pastaruoju atveju užsakyme nurodykite darbovietės pavadinimą. Jeigu pristatymo metu Jūs negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors tai galėtų padaryti už Jus. Jei dėl kokių nors nenumatytų priežasčių prekės negalime pristatyti laiku, susisieksime su Jumis ir informuosime apie tai.
Perkant už 50 eurų ir daugiau – siuntinį registruotu paštu pristatome nemokamai (ši sąlyga negalioja pristatymui į užsienio šalis).

 Pasirinkite mokėjimo būdą

 • Mokėti bankiniu pervedimu į Pardavėjo sąskaitą

Būtini duomenys banko pavedimui:
Gavėjas: UAB Išmintis
Sąskaitos numeris: LT91 7044 0600 0825 1414  (Seb bankas)
Banko pavedimo langelyje „Pavedimo paskirtis” įrašykite užsakymo numerį (jis nurodomas patvirtinus užsakymą internetinėje svetainėje ir el.paštu), kad galėtume teisingai atpažinti apmokamą užsakymą. Užsakymas pradedamas ruošti tik gavus pavedimą.

 • Mokėti grynais atsiimant prekes
  Galima tik tada, kai pasirenkate užsakymo atsiėmimą knygyne Z. Sierakausko g.15, Vilniuje. Siunčiant naudojantis pašto arba kurjerio paslaugomis, mokėti už siuntinį grynaisiais galimybės nėra.

 

 

Patikrinkite informaciją, patvirtinkite užsakymą ir laukite pranešimo el.paštu, kurį nurodėte registruodamiesi internetiniame knygyne www.mintis.eu. Visus užsakymo duomenis koreguoti ir keisti arba atšaukti užsakymą galite, kol pavedimas nepasiekė Pardavėjo banko sąskaitos. Kitais atvejais, norėdami daryti keitimus, susisiekite su mumis.
Bet kada iki paspaudžiant „Patvirtinu užsakymą“ pirkimą galite nutraukti ir mes negausime Jūsų informacijos.
Negavus apmokėjimo per 30 kalendorinių dienų – Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

Internetinio knygyno asortimentas nuolat atnaujinamas ir peržiūrimas, tačiau jei taip nutiktų, kad prekės tiražas baigėsi, negalime jos parduoti arba neužtenka norimo kiekio, kuo skubiau Jus apie tai informuosime ir grąžinsime sumokėtą sumą į sąskaitą, iš kurios buvome gavę apmokėjimą.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Didmeninis užsakymas
Jei ketinate pirkti didelį vienos prekės kiekį (per 20 vnt), galite susisiekti su mumis galbūt mes galėsime pasiūlyti Jums specialią kainą.

Sąskaita-faktūra
Užsakyme nurodykite įmonės rekvizitus.
Jeigu esate prisiregistravę, sąskaitą-faktūrą gausite el.paštu arba įėję į savo paskyros punktą „Mano užsakymai“, kuriame rasite visų Jūsų užsakymų sąskaitas-faktūras PDF dokumente.
Jei pirkote kaip svečias - Jūsų pageidavimu išrašome PVM sąskaitas-faktūras atskiru prašymu, kreipkitės el. paštu.

Siuntų pristatymas į užsienį
Jūsu pageidavimu prekes pristatome ir į užsienio šalis. Mokėjimas kol kas galimas tik iš Lietuvos bankų sąskaitos. Dėl užsakymų pristatymo į užsienį kainos ir trukmės prašome kreiptis el. paštu.

Grąžinimas
Jei gavote nekokybišką arba ne tą prekę, kurią užsakėte, siuntinį galite grąžinti. Tokiu atveju už grąžinimą moka Pardavėjas. Prekė laikoma nekokybiška, jei randamas knygos spausdinimo ar prekės gamybos brokas arba prekė apgadinama gabenant. Gavę suplėšytą pakuotę, būtinai nurodykite tai pasirašydami kurjerio dokumente. Kitu atveju bus laikoma, kad prekę gavote nepažeistoje pakuotėje.
Tokiu atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę. Prekę grąžinti galite tik tada, kai apie tai informavote mus el. paštu arba telefonu per 3 d. d. po prekės gavimo. Kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.

Duomenų apsauga
Jūsų pateikti duomenys (el. pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai teikti paslaugas. Be Jūsų leidimo šie duomenys jokiais būdais nebus perduodami trečiosioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu. Duomenys yra saugomi mintis.eu serveryje, kuris nėra pasiekiamas internetu.
Jei norite atsisakyti naujienlaiškio, atsiųskite el. laišką su žodžiu „NESIŲSTI“ arba savo paskyroje, punkte „Mano asmeninė informacija“ nuimkite varnelę ties sakiniu „Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Jei  pageidaujate išsiregistruoti iš internetinio knygyno www.mintis.eu paskyros, parašykite mums el. paštu.

 

Kreipkitės į mus el. paštu leidiniai@mintis.eu, jeigu:

 • per valandą negavote užsakymo patvirtinimo el. paštu,
 • norite atšaukti užsakymą,
 • per 3 d. d. negavote informacijos apie siuntinio išsiuntimą,
 • per 10 d. d. negavote siuntinio,
 • gavote nekokybišką prekę,
 • turite kitokių klausimų bei pasiūlymų.