Išsirinkę prekes spauskite
Norėdami pamatyti krepšelį, dešiniame viršutiniame puslapio kampe spauskite 

Jei reikia, galite pakoreguoti prekių sąrašą ir jų kiekius.

Suformavus užsakymą spauskite  

Kitame žingsnyje galite susikurti paskyrą, prisijungti, jeigu paskyrą jau turite, arba pirkti kaip svečiui


Registracijos privalumas yra tas, kad kitą kartą apsiperkant www.mintis.eu – nebereikia iš naujo suvedinėti duomenų, kontaktinės informacijos, be to, galima internete patogiai stebėti užsakymo eigą.

Būtinai pažymėkite varnele, kad sutinkate su Privatumo politika 

Sekančiame žingsnyje užpildykite pristatymui reikalingus duomenis.
Atidžiai pildykite duomenis – tik nurodžius teisingą telefono numerį gausite pranešimą apie pristatytą siuntą. Nurodžius neteisingus duomenis, siunta grįš atgal pas mus, tokiu atveju grąžinsime sumą tik už prekes, už siuntimą pinigai nebus grąžinami.


Rinkitės Jums patogiausią pristatymo būdą, pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių svorio. Kainos pokytį matysite keisdami prekių kiekius. Siuntimo kaina skaičiuojama už visas šiuo metu krepšelyje esančias prekes.

       Užsakymą nemokamai galite atsiimti Z. Sierakausko g. 15, Vilniuje.
Pasirinkus apmokėjimą atsiimant prekes, užsakymas saugomas 5 darbo dienas. Jeigu šis laikotarpis nepakankamas, susisiekite ir informuokite kada galėsite jį atsiimti.
Tik gavus pranešimą el. paštu apie paruoštą užsakymą, prekes galite atsiimti knygyno darbo metu. 
Knygyne Z. Sierakausko g. taip pat galite įsigyti prekių už tokią pačią kainą, išskyrus prekes pažymėtas „Parduodama tik el. parduotuvėje!” Didesnį prekių kiekį galite įsigyti tik iš anksto užsakę internetu arba el. paštu

        Siuntimas Lpexpress paštomatais 
Pristatymo trukmė 2-7 d.d. Pasirinkus šį pristatymo būdą, žinutėje prašome nurodyti konkretų paštomatą, į kurį norite gauti siuntą.
Siuntos kaina- nuo 3,5 €.
Negavus apmokėjimo per 2 darbo dienas – Jūsų užsakymas bus anuliuotas.

Siuntų pristatymas į užsienį:
Jūsu pageidavimu prekes pristatome į ES šalis. Dėl užsakymų pristatymo į užsienį kainos ir trukmės prašome kreiptis el. paštu.

Pasirinkite mokėjimo būdą.

Jei renkatės mokėjimą pavedimu, duomenys tokie:
Gavėjas: UAB Išmintis
Sąskaitos numeris: LT91 7044 0600 0825 1414  (Seb bankas)
Banko pavedimo langelyje „Pavedimo paskirtis” įrašykite užsakymo numerį (jis nurodomas patvirtinus užsakymą internetinėje svetainėje ir el.paštu), kad galėtume teisingai atpažinti apmokamą užsakymą. Užsakymas pradedamas ruošti tik gavus pavedimą.

Mokėti grynais atsiimant prekes galima tik tada, kai pasirenkate užsakymo atsiėmimą knygyne Z. Sierakausko g.15, Vilniuje.


Patvirtinkite užsakymą ir laukite pranešimo el.paštu, kurį nurodėte registruodamiesi internetiniame knygyne www.mintis.eu. Visus užsakymo duomenis koreguoti ir keisti arba atšaukti užsakymą galite, kol pavedimas nepasiekė Pardavėjo banko sąskaitos. Kitais atvejais, norėdami daryti keitimus, susisiekite su mumis.

Bet kada iki paspaudžiant „Patvirtinu užsakymą“ pirkimą galite nutraukti ir mes negausime Jūsų informacijos.

Internetinio knygyno asortimentas nuolat atnaujinamas ir peržiūrimas, tačiau jei taip nutiktų, kad prekės tiražas baigėsi, negalime jos parduoti arba neužtenka norimo kiekio, kuo skubiau Jus apie tai informuosime ir grąžinsime sumokėtą sumą į sąskaitą, iš kurios buvome gavę apmokėjimą.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Didmeninis užsakymas
Jei ketinate pirkti didelį vienos prekės kiekį (per 20 vnt), galite susisiekti su mumis galbūt mes galėsime pasiūlyti Jums specialią kainą.

Sąskaita-faktūra
Užsakyme nurodykite įmonės rekvizitus.
Jeigu esate prisiregistravę, sąskaitą-faktūrą gausite el.paštu arba įėję į savo paskyros punktą „Mano užsakymai“, kuriame rasite visų Jūsų užsakymų sąskaitas-faktūras PDF dokumente.
Jei pirkote kaip svečias - Jūsų pageidavimu išrašome PVM sąskaitas-faktūras atskiru prašymu, kreipkitės el. paštu.

Grąžinimas
Jei gavote nekokybišką arba ne tą prekę, kurią užsakėte, siuntinį galite grąžinti. Tokiu atveju už grąžinimą moka Pardavėjas. Prekė laikoma nekokybiška, jei randamas knygos spausdinimo ar prekės gamybos brokas arba prekė apgadinama gabenant. Gavę suplėšytą pakuotę, būtinai nurodykite tai pasirašydami kurjerio dokumente. Kitu atveju bus laikoma, kad prekę gavote nepažeistoje pakuotėje.
Tokiu atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę. Prekę grąžinti galite tik tada, kai apie tai informavote mus el. paštu arba telefonu per 14d. po prekės gavimo. Kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.