Psichologai irgi klysta

Psichologai irgi klysta

9,30 €
check Turime
Kiekis

PAUL PEARSALL (1942-2007) Pasaulyje pripažintas neuropsichologas, filosofijos daktaras, universiteto profesorius Paulas Pearsallas taip pat yra ir septyniolikos knygų bei daugiau nei 200 mokslinių straipsnių autorius. Visą gyvenimą jis siekė plačiai dalintis platesniam žmonių ratui sunkiai prieinamomis asmeninėmis ir mokslinėmis žiniomis. Paulas Pearsallas skatino kritiškai vertinti tiek naujausius mokslo tyrimus, tiek ir visuotinai pripažintas tiesas, ypač savipagalbos, psichologijos ir medicinos srityse. Už savo veiklą jis buvo ne kartą apdovanotas įvairiomis premijomis, tačiau labiausiai vertino savo darbe sutiktų žmonių asmenines patirtis.

Gydytojas pajuokavo, jog šią knygą perskaičiusiam psichologui telieka pasikarti. Tačiau kai perskaičiau knygą, sustiprėjo noras gyventi. Mėgautis gyvenimu. Skanauti knygas. Ne ryti, bet sukramtyti jose pateikiamą sielos ir proto maistą. Nebekimšti į save savipagalbos „mėsainių“, nuo kurių lūžta knygynų lentynos.

Vertėjas, psichologas Julius Kvedarauskas

Kartais  nelengva  atskirti  paprastumą  nuo  banalumo,  aiškumą  nuo  primityvumo. Taip pat nėra lengva atskirti populiariąją psichologiją nuo komercinio psichologinio „popso“. Ši knyga gali tapti puikia patarėja, padedančia atsirinkti iš daugelio šiuo metu madingų ir  populiarių  psichologijos  knygų. Ją vertėtų perskaityti tiems, kurie mėgsta visokius „tobulėjimus“, „asmenybės augimus“ ir greitos laimės paieškas. Psichologai irgi neturėtų aplenkti šios knygos, kad galėtų atsakingiau rekomenduoti psichologinę literatūrą savo klientams.

Psichoterapeutas Robertas Petronis

: 15 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-9955-9987-7-8
Autorius
Paul Pearsall
Leidimo metai
2013
Įrišimas
minkštas
Psl.
240
Formatas (mm)
150x210
Leidykla
„Žmogaus psichologijos studija"
anglų kalbos vertė Julius Kvedarauskas

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :