• Nauja
Paauglio įtaka tėvų sprendimui pirkti inovatyvias prekes

Paauglio įtaka tėvų sprendimui pirkti inovatyvias prekes

14,10 €
Autoriai išskyrė tris skirtingas paauglio elgsenas, susijusias su jo įsitraukimu į pirkimo sprendimo procesą: paauglio dalyvavimą sprendimo pirkti procese, paauglio daromą įtaką tėvų sprendimui ir paauglio savarankiškumą perkant prekę.
check Turime
Kiekis

Vilniaus universiteto (VU) leidykla kviečia susipažinti su VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto mokslininkų prof. dr. Vytauto Dikčiaus, doc. dr. Indrės Pikturnienės, dr. Eleonoros Šeimienės, Filosofijos fakulteto docentės dr. Vilmantės Pakalniškienės, gyvybės mokslų srities įmonės „CasZyme“ steigėjos ir vadovės dr. Monikos Kavaliauskės monografija „Paauglio įtaka tėvų sprendimui pirkti inovatyvias prekes“.

„Kiekviena karta turi savo ypatumų. Dažnai girdime, kad X, Y ar Z karta skiriasi viena nuo kitos savo mąstysena, požiūriu, elgesiu. Visa tai siejasi su elgsena visuomenėje, taip pat su ekonomika, politika ir kt. Verslo atstovai ieško vis naujų būdų, kaip kiekvienai kartai parduoti produkciją, kaip ja sudominti esamus ir būsimus savo pirkėjus.

Jau kurį laiką tiek verslininkus, tiek mokslininkus vis labiau domina Z kartos atstovai, kurie šiandien dar yra vaikai ir paaugliai. Z kartos atstovai dažnai puikiai valdo technologinius prietaisus, daug veiklų atlieka internetu. Psichologų vertinimu, Z karta nėra labai kantri ir nori viską pasiekti ir padaryti čia ir dabar“, – monografijos pratarmėje teigia jos autoriai.

Monografijoje atskleidžiama paauglių daroma įtaka jų tėvų sprendimui pirkti skirtingų kategorijų prekes. Kokybiniais ir kiekybiniais tyrimais patvirtinta, kad vaikų poveikis tėvams yra skirtingas, kai perkamos inovatyvios ir tradicinės (įprastos) prekės. Taigi monografijoje analizuojama, kaip paauglių įtaka tėvų sprendimui pirkti inovatyvias prekes skiriasi atsižvelgiant į analizuojamų prekių kategoriją, vaiko, tėvų ir šeimos charakteristiką. Autoriai išskyrė tris paauglio elgsenas, susijusias su jo įsitraukimu į pirkimo sprendimo procesą: paauglio dalyvavimą sprendimo pirkti procese, paauglio daromą įtaką tėvų sprendimui ir paauglio savarankiškumą perkant prekę.

: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9786090701447
Autorius
Vytautas Dikčius, Indrė Pikturnienė, Eleonora Šeimienė
Leidimo metai
2019
Įrišimas
minkštas
Psl.
176
Formatas (mm)
170x240x10
Leidykla
„Vilniaus universitetas"

30 kitų prekių šioje kategorijoje :