Stebuklinga žaislų krautuvėlė

Stebuklinga žaislų krautuvėlė

5,50 €
! Paskutinis egzempliorius. Knyga gali būti šiek tiek pageltusiais lapais ar pabraižytu viršeliu.
: Mintis
check Turime
Kiekis

<Paskutiniai tiražo likučiai, todėl knyga gali būti šiek tiek parudavusiais lapais ar pabraižytu viršeliu>

„Stebuklinga žaislų krautuvėlė“ — tarsi modernus mergaitės virsmo moterimi mitas. Intriguojantis ir intymus pasakojimas apie staiga netekusios tėvų penkiolikmetės Melani siaubą ir pirmąsias bręstančios mergaitės seksualumo patirtis gyvenant dėdės, gaminančio žaislus, bet nekenčiančio vaikų, šeimoje.

Romane įdomiai ir novatoriškai transformuojamas struktūrinis realistinio romano ir pasakų modelis. Čia tikrovė susipina su fantastika, pasaka, kuri įgauna froidistinę interpretaciją. A. Karter — žodžio meistrė, maksimaliai išnaudojanti kalbines galimybes, stulbinanti netikėtomis metaforomis ir kalambūrais.

Andžela Karter (Angela Carter 1940 – 1992) – anglų prozininkė, postmodernizmo atstovė, šiuolaikinės „gotikinės“ literatūros kūrėja. Gimė Istburne, studijavo anglų literatūrą Bristolio universitete, dvejus metus dėstė Japonijoje. Kurį laiką dėstė kūrybinį rašymą Šefildo ir Rytų Anglijos universitetuose.

Trumpa ištrauka:

Aplik ją viesulu sukosi šis beprotiškas pasaulis, kur vyrus ir moteris užgožė žaislai ir lėlės, kur netgi paukščiai buvo mechaniniai, o tos kelios žmonių figūrėlės vaikščiojo su kaukėmis ir grojo muzikos instrumentais vėlyvą ir šiurpią nakties valandą, į kurią ji ir vėl buvo įstumta. Ji vėl atsidūrė naktyje, o ta lėlė buvo ji pati.

: 1 Vienetas

Charakteristikos

ISBN / EAN
5-417-009100-5
Autorius
Angela Carter
Leidimo metai
2007
Įrišimas
minkštas
Psl.
328
Formatas (mm)
116x190
Leidykla
„Mintis"
anglų kalbos vertė Regina Rudaitytė

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :