Kaubojai ir indėnai

Kaubojai ir indėnai

3,70 €
: Mintis
check Turime
Kiekis

Paskutiniai egzemplioriai, knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų.


Šiuolaikinis airių rašytojas J.O‘Connor tapo populiarus, parašęs pirmąjį romaną „Kaubojai ir indėnai“, kuris tapo kultine jaunimo knyga.

Romano herojus pankas Edis Virago su gitara atplaukia iš Airijos į Londoną tikėdamasis tapti muzikos žvaigžde. Edis nuolat balansuoja tarp tikrovės ir iliuzijų. Ko vertos jo pastangos "prasimušti" muzikos pasaulyje ir ko vertas jis pats kaip žmogus, atsiskleidžia kultiniame jaunimo romane, kuriame susipina tuščios ambicijos, išpūstas ego, jausmų sumaištis, saviraiškos alkis, savianalizės kančios, seksas, narkotikai ir t.t. Pasak kritikų, autoriui pavyko sukurti neįtikėtinai spalvingą, įdomų neigiamą veikėją, dėl kurio skaitytojai nuoširdžiai jaudinasi, nors jo elgesys pasibaisėtinas. 

Pirmasis airių rašytojo Josepho O'Connoro romanas "Kaubojai ir indėnai", pelnęs autoriui didžiulį populiarumą, nuo 1991 metų, kai buvo parašytas, tebėra skaitomiausių romanų sąraše. Tai antras jo romanas, išleistas lietuvių kalba ("Pardavėjas", 2000).

 

Mieli Lietuvos skaitytojai ir mano draugai,

Noriu jums pasakyti, kaip džiaugiuosi ir jaučiuosi labai pagerbtas, kad ši mano knyga leidžiama Lietuvoje. Kai ją rašiau, maniau būsiąs laimingas, jei ją perskaitys artimiausi mano draugai ir šeima.

Net įsivaizduoti negalėjau, kad ši knyga ras kelią anapus mano siauro pasaulio, iš kurio išsirutuliojo šis romanas. Tačiau mano knygai pasisekė. Ji ėmė skintis sau kelią: iš pradžių lėtai, bet užtikrintai. Taigi aš nepaprastai džiaugiuosi, kad jūs, gerbiami skaitytojai, dabar laikote šį romaną savo rankose. Iš visos širdies viliuosi, kad jis suteiks jums malonumą.

Draugiški linkėjimai, Joseph O'Connor

: 3 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
5-417-00878-8
Autorius
Joseph O Connor
Leidimo metai
2005
Įrišimas
kietas
Psl.
361
Formatas (mm)
170x240
Leidykla
„Mintis"
anglų kalbos vertė Ugnė Vitkutė

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :