Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos. Viktoras Suvorovas

Kuzkina mat. Didžiojo dešimtmečio kronikos. Viktoras Suvorovas

12,70 €
  • Autorius Viktoras Suvorovas
  • rusų kalbos vertė Daina Kasnikovskienė
  • Meninis redaktorius Romas Dubonis
  • Įrišimas minkštas
  • Psl. 328
  • Formatas (mm) 130x200
  • Leidimo metai 2013
  • ISBN / EAN 978-5-417-01053-8
  • Leidykla „Mintis"
: Mintis
check Turime
Kiekis

Paskutiniai egzemplioriai, knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Naujoji garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga, parašyta tęsiant geriausias populiariųjų knygų „Ledlaužis“ ir „Akvariumas“ tradicijomis – tai milžiniška istorinė XX a. šeštojo dešimtmečio pabaigos –septintojo dešimtmečio pradžios įvykių rekonstrukcija, kai SSRS ir JAV priešprieša atvedė žmoniją prie Trečiojo pasaulinio karo slenksčio, per plauką nuo globalinės branduolinės katastrofos pražūties.

Dėliodamas žinomus ir mažai žinomus tų laikų faktus ir įvykius į vientisą mozaiką, autorius pasakoja apie tikrąsias Berlyno ir Karibų krizių priežastis, nutylimas oficialiosios propagandos, politikų ir istorikų tiek Rusijoje, tiek ir užsienyje. Šie įvykiai tapo XX a. antrosios pusės kulminacija ir nulėmė istorinį Sovietų Sąjungos bei komunistinės ideologijos likimą.

„Kuzkina mat: didžiojo dešimtmečio kronika“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinius įvaizdžius ir mitus apie XX a. vidurio svarbiausių įvykių varomąsias jėgas ir priežastis. Tai knyga apie politines intrigas ir kovą dėl valdžios SSRS vadovybės viduje, apie dviejų didžiųjų valstybių ir jų specialiųjų tarnybų priešpriešą, apie slaptas žvalgybines operacijas ir apie žmones, stūmusius žmoniją į pražūtį ir ją gelbėjusius.

 Prieš visus“ – nauja sensacinga mūsų istorijos versija, griaunanti įprastinę sampratą ir mitus apie svarbiausių XX amžiaus vidurio įvykių priežastis.

Nauja garsaus istoriko, rašytojo ir karo analitiko Viktoro Suvorovo knyga - pirmoji trilogijos "Didžiojo dešimtmečio kronika" dalis, parašyta tęsiant geriausias bestselerio "Kuzkina mat" tradicijas.

 

Knygos peržiūra

 

 

: 3 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-5-417-01053-8
Autorius
Viktoras Suvorovas
Leidimo metai
2013
Įrišimas
minkštas
Psl.
328
Formatas (mm)
130x200
Leidykla
„Mintis"
rusų kalbos vertė Daina Kasnikovskienė
Dailininkas
Romas Dubonis

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :