Knyga ištrintu skyriumi

Knyga ištrintu skyriumi

6,10 €
: Charibdė
check Turime
Kiekis

Antrasis Monikos Budinaitės romanas pasižymi savitu stiliumi, atviru diskursu, veikėjų charakteriai kuriami pasitelkiant gamtos ir miesto aplinkos vaizdus. Autorė gilinasi į šeimos santykių psichologiją, ji neteisia ir neišteisina, tiesiog stengiasi suprasti. Po žmonos mirties Matas, iš nepažįstamojo gavęs kompiuterį, jame randa ne vieną skaudžią apgaulę atskleidžiantį juodraštį. Taip vyras pradeda ilgą išgyvenimo kelią ir kovą su pačiu savimi.

Romane susipina dvi istorijos: Mato gyvenimas po Uršulės mirties, jo prisiminimai apie santuokoje praleistus metus, visai ne tokius kaip įsivaizdavo, ir žmonos užrašai, atskleidžiantys sutuoktinių santykius, slaptus, nedovanotinus nuotykius ir išdavystes. Įskaudintas ir pažemintas Matas juodraštyje randa ir tai, kas priverčia susimąstyti ir neteisti. Skaitydamas išpažintį supranta Uršulės kančią ir nusivylimą, pamato ne visada buvusį gerą ir teisingą save patį.

Kaltės kamuojamas jis nusprendžia Uršulei atleisti, o savo padarytas skriaudas išpirkti atskleisdamas tiesą. Vyras pasiryžta išleisti žmonos dienoraščio knygą, tačiau su sąlyga – vienas skyrius privalo būti ištrintas. Koks tai skyrius? Kodėl panoręs atskleisti tiesą jis pasilieka paslaptį? Ir kokia ji?

Charibdė
: 1 Vienetas

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-9955-739-45-6
Autorius
Monika Budinaitė
Leidimo metai
2014
Įrišimas
minkštas
Psl.
204
Formatas (mm)
130x210
Leidykla
„Charibdė"

27 kitų prekių šioje kategorijoje :