• -3,00 €
Homo festivus

Homo festivus

5,60 € Sutaupote 3,00 €
8,60 €
: Mintis
check Turime
Kiekis

Vaida Marija Knabikaitė, nuo 2008-ųjų metų Lietuvos Rašytojo Sąjungos narė, yra išleidusi tris istorinius romanus: „Mėnesiena tamsiame lange" (2005 m., apie nacistinės Vokietijos diktatorio A. Hitlerį), „Izidė ir Fortima" (2007 m., skirtą I-ojo amžiaus senovės romėnams), „Gulbės sparnu palytėtos" (2012 m., apie Karaliaus Mindaugo mylėtas moteris).

Ši knyga vaizduoja XX a. devintąjį dešimtmetį, kai griuvo SSRS ir kūrėsi Nepriklausoma Lietuvos valstybė. Visa tai patiria pagrindinė knygos herojė paauglė, balansuojanti ties pavojinga riba tarp savo susikurto fantazijų pasaulio ir realybės. Romane autorė pasinaudoja ne tik lakia fantazija, bet ir keletu autobiografinių faktų.

V.M. Knabikaitė, kaip ir pagrindinė knygos veikėja Marija, Lietuvos Atgimimo laikais yra baigusi Vilniaus Vienožinskio dailės mokyklą, paauglystėje svajojo tapti profesionalia dailininke. Turi artimų pažįstamų ir JAV. Vienas jų, panašiai, kaip šiame romane, yra indų kilmės. Prireikus duoti interviu, autorė paprastai nepamiršta pabrėžti, kad savo mėgstamiausiu dailininku laiko Henri de Toulouse-Lautrec, o paauglysteje perskaitytą jo biografiją bene didžiausią įspūdį palikusi knyga.

 

: 7 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-5-417-01090-3
Autorius
Vaida Marija Knabikaitė
Leidimo metai
2015
Įrišimas
kietas
Psl.
232
Formatas (mm)
134x210
Leidykla
„Mintis"

27 kitų prekių šioje kategorijoje :