Kaip aš viliojau ūkininkaitį

Kaip aš viliojau ūkininkaitį

3,75 €
: KITI LEIDĖJAI
check Turime
Kiekis

Paskutiniai tiražo egzemplioriai. Knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų, knygos bloko šonai gali būti šiek tiek ištepti.

Janinos Juzėnienės knyga „Kaip aš viliojau ūkininkaitį...“ - tai knyga, kurioje sutelpa gyvenimas. Tiesa, tai ne ne XXI a. peripetijos, o aprašomas kiek senesnis, jau pamažu primirštamas laikmetis. Po taikliai parinktu pavadinimu ,,Kaip aš viliojau ūkininkaitį‘‘ – ne tik slypi intriga, bet ir tarsi užsimenama, kad skaitytojo rankose prabus gyvi ivykiai. Realizmu dvelkianti klasika, tik knygos autorė ne garsioji Žemaitė, o kol kas dar  nėra plačiai  žinoma Janina Juzėnienė. Neįprasta šiandien laikyti rankose pigaus populiarumo ir įmantrumo  nesivaikančią prozą. Su tam tikra jumoro doze aprašyti paprastų žmonių buitis ir rūpesčiai, nusistovėjusi kultūra ir papročiai, meilės istorijos  niekada nepraranda savo išliekamosios vertės – kuo ši knyga ir žavi. Juk ir šiandien žmonės renkasi sau porą, įsimyli, dirba (gal ne taip sunkiai kaip anksčiau), vaikšto į šokius, skaičiuoja pinigus... Pasikeitė mūsų buitis, atsirado „skalbiankė“, „mobiliakas“, „kompas“, tačiau neatsikratėme ydų, neįveikėme savo silpnybių.

,,Kaip aš viliojau ūkininkaitį‘‘ - kaip gero medaus šaukštas tiems, kurie mėgsta J. Biliūną, Vaižgantą, Žemaitę.

 

Janina Juzėnienė 2009 m. išleido knygą „Kaip aš viliojau ūkininkaitį“ ir 2011 m.  „Ubagėčka“. „Lošikas“ 2013 m. - tai lyg pirmųjų dviejų knygų tęsinys, kuris  pradžiugins ne vieną tokios prozos mylėtoją.

KITI LEIDĖJAI
: 1 Vienetas

Charakteristikos

ISBN / EAN
9789955815976
Autorius
Janina Juzėnienė
Leidimo metai
2009
Įrišimas
minkštas
Psl.
392
Formatas (mm)
165x220

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

24 kitų prekių šioje kategorijoje :