Jūra – mano skaistykla. Vidmantas Urbonas

Jūra – mano skaistykla. Vidmantas Urbonas

1,75 €
  • Autorius Vidmantas Urbonas
  • Formatas (mm) 215x200
  • Įrišimas minkštas
  • Psl. 88
  • ISBN 978-5-417-00957-0
  • Leidimo metai 2008
  • Leidykla „Mintis"
: Mintis
check Turime
Kiekis

Autobiografinėje apybraižoje Vidmantas Urbonas lakoniškai apžvelgia nueitą kelią, apmąsto patirtus išbandymus, svarsto įvairiomis gyvenimiškomis temomis, akcentuoja ekologijos problemas. Tekstus papildo įspūdingos Vlado Ščiavinsko, Andriaus Repšio, Viliaus Sereikos ir autoriaus fotografijos. 

Vidmantas Urbonas (g. 1958 m. balandžio 28 d. Panevėžyje) – triatlonininkas, Lietuvos ir Panevėžio miesto sporto, politinis bei visuomenės veikėjas.

„Nesu rašytojas. Niekada iki šiol ir nebandžiau rašyti. Todėl šioje autobiografinėje apybraižoje sunkus bus rasti literatūrinio virtuoziškumo pavyzdžių. Logiška būtų paklausti: kam apskritai jos reikėjo? Atsakymas labai paprastas – žmonės prašė. Ypač po to, kai vėl grįžau gyventi. Supratau, kad gyvenimas labai brangi dovana. Juo privalome dalintis su kitais.

Kiekvienas rašome savo knygą. Vieni mintyse, kiti popieriuje. Kiekvieno knyga nepakartojama. Džiaugiuosi, jei manojoje, pradėtoje mintyse rašyti, kai plaukiau Nemunu, Lamanšu, Baltija, skaitytojai suras ką nors įdomaus ir naudingo."

Autorius Vidmantas Urbonas

 

„Lietuva gali didžiuotis, kad turi tokį žmogų, kaip Vidmantas Urbonas, kuris pasiekė savo užsibrėžtą tikslą – perplaukė Baltijos jūrą, kad atkreiptų visų žmonių dėmesį į prastą ekologinę jūros būklę. Nors ir antras kartas, bet jis buvo sėkmingas. Belieka didžiuotis žmonėmis, kurie nemeta savo tikslų, pasitaikius pirmiesiems sunkumams, o atkakliai juos įgyvendina iki pabaigos. Tokie žmonės ilgam lieka kitų žmonių širdyse ir mintyse."

Vilniaus ambasadorė Jurgita Baltkojytė 

: 19 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-5-417-00957-0
Autorius
Vidmantas Urbonas
Leidimo metai
2008
Įrišimas
minkštas
Psl.
88
Formatas (mm)
215x200
Leidykla
„Mintis"

30 kitų prekių šioje kategorijoje :