• Nauja
Neringa: architektūros gidas

Neringa: architektūros gidas

20,20 €
„Neringa. Architektūros gidas“ – tai įtraukiantis pasakojimas apie Kuršių nerijos žvejų kaimelius, tapusius prestižiniu šalies kurortu.
: leidykla Lapas
check Turime
Kiekis

Jūros ir marių skalaujama Kuršių nerija ir jos pušynai, balto smėlio paplūdimiai, kopos, maži išpuoselėti miesteliai bei laukinė gamta kasmet pritraukia dešimtis tūkstančių lankytojų iš viso pasaulio, nors čia nėra prabangių viešbučių ir SPA, restoranų ant jūros kranto ar atrakcionų. Kur slypi Neringos vietos dvasios paslaptis? Kas ją tokią suformavo?

Skaitydami Neringos architektūros gidą sužinosite, kad iki Antrojo pasaulinio karo Kuršių nerijos kurortinis centras buvo ištaigingomis vilomis garsėjanti Juodkrantė, o Nidoje ramybės ieškojo menininkai, nuo kopų sklandytuvus kėlė „oro bei vėjo romantikai" – sportininkai sklandytojai; kad didžioji dalis šiandienos poilsiaviečių pastatyta sovietmečiu, gryną modernistinę architektūrą vėliau keitė regionalistinė, o nepriklausomybės laikotarpiu nepastatyta beveik nieko naujo.

Neringos architektūros gide rasite:

  • 90 pastatų ir objektų istorijas, iliustruotas nuotraukomis ir brėžiniais
  • išsamius įvadinius tekstus, kuriuos rašė žinomi istorikai ir architektūros tyrinėtojai – Vasilijus Safronovas, Marija Drėmaitė, Viltė Migonytė-Petrulienė ir Martynas Mankus
  • miestelių žemėlapius su pažymėtais lankytinais objektais
leidykla Lapas
: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9786098198447
Autorius
Marija Drėmaitė, Viltė Migonytė, Martynas Mankus
Leidimo metai
2021
Įrišimas
minkštas
Psl.
156
Formatas (mm)
150x210
Leidykla
Lapas

13 kitų prekių šioje kategorijoje :