• Nauja
1000 architektūros šedevrų

1000 architektūros šedevrų

32,00 €
Knygoje „1000 architektūros šedevrų“ pateikiama pasaulio architektūros istorijos apybraiža, pasirinktinai aptariami pastatai, pasakojama pastatų istorija.
: Charibdė
check Turime
Kiekis

Knygoje „1000 architektūros šedevrų“ pateikiama pasaulio architektūros istorijos apybraiža, pasirinktinai aptariami pastatai, pasakojama pastatų istorija. Daugiausiai eksponuojami pastatai, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pateikiamas garsiausių architektų bibliografinis žinynas, pateikiama pastatų statybos chronologija.

Nuo mitologinio Babelio bokšto laikų žmonės nuolat stengiasi statydinti monumentalius pastatus įamžindami savo milžinišką ego. Nuo senųjų zikuratų iki Tadž Mahalo ar Empire State Building, žmonės per amžius demonstruodavo savo galią ręsdami religinius ir pasaulietinius pastatus.
Nebylūs liudininkai, tautų vertybių — ištikimybės, patriotizmo, galios — simboliai, civilizacijų didybės simboliai, šie pastatai tebežavi ir traukia nuolat augančią visuomenę, masinamą šių statinių architektų ir mūrininkų kūrybingumo ir genialumo.

Jų istorinė žinia toli peržengia istorijos ribas perduodama mums pasakojimus apie senovės tautų gyvenimą ir raidą, tereikia pažvelgti į Atėnų Partenoną, daugybę kartų naikintą ir vėl atstatytą, perstatytą, kartotinai naudotą, puldinėtą, griautą ir galiausiai vėl restauruotą.

Ši knyga apie 1000 architektūros šedevrų, parinktų iš viso pasaulio, primena žmonijos istoriją, metodus, stilių ir filosofiją, būtinus per šimtmečius sukurti šitokiai daugybei grožybių, pateikia žinomiausių monumentalių pastatų panoramą bei išryškina jų statytojų aistras. Pagal šiuos didingus statinius skaitytojas gali tyrinėti, kaip keitėsi žmonijos vertybės, ir vertinti šiuos architektūros šedevrus kaip žmonijos triumfą.

Charibdė
: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9789955739586
Leidimo metai
2018
Sudarytojas
Christopher E.M. Pearson
Įrišimas
kietas
Psl.
544
Formatas (mm)
17 x 21,7 x 4,5
Leidykla
„Charibdė"
anglų kalbos
Vertė
Rita Tūbelytė

13 kitų prekių šioje kategorijoje :