• -5,95 €
Visos tos kvailystės

Visos tos kvailystės

1,00 € Sutaupote 5,95 €
6,95 €
  • Autorius Deborah Moggach
  • Iš anglų kalbos vertė Kristina Gudelytė
  • Formatas (mm) 125x205
  • Įrišimas minkštas
  • Psl. 344
  • ISBN 978-5-417-01040-8
  • Leidimo metai 2012
  • Leidykla „Mintis"
: Mintis
check Turime
Kiekis

Nuoširdus, jaudinantis, labai spalvingas ir puikiu humoru prisodrintas pasakojimas apie tai, ką vadiname gyvenimo pabaiga. Tai romanas apie pagyvenusių žmonių poreikius, viltis ir siekius šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame jie dažnai gyvena lyg nematomi žmonės. Ir  ne tik šiandieninėje visuomenėje, bet ir savo vaikų ar draugų gyvenimuose.
Romanas įtraukia skaitytoją į tam tikrą kelionę, kurios pabaigoje kiekvienas savęs paklausia: „O koks mano gyvenimas?“

„Visos tos kvailystės“ – talentingai parašyta socialininių santykių komedija, kurioje susipina taikli įžvalga ir gilesnė mintis apie įvairių kultūrų susidūrimą moderniame pasaulyje. Tai tikroviškas žvilgsnis į senatvę ir tai, ką ji mums duoda.

Debora Mogach (Deborah Moggach, g. 1948) – britų rašytoja, keliolikos romanų ir apsakymų rinkinių autorė, kino filmų scenaristė.

 
Londone gyvenantis gydytojas Ravis Kapuras svajoja jų namuose apsigyvenusį nevalyvą uošvį išsiųsti kur nors labai toli. Jo maldos, rodos, išklausytos – pusbrolis Sonis pasiūlo drauge įkurti senelių namus Indijoje, Bangalūre. Pigi ir naši darbo jėga, nedaug išlaidų – ir britų pensininkai galės mėgautis saule ištisus metus. Ir ko klajoti po lietingą purviną Angliją, kai galima ilsėtis po palme, saulutėje deginti raukšles, dirbtiniais dantimis įsikandus sultingo ir skanaus mango?

Keli pensininkai susivilioja pažadu patirti malonumų kupiną gyvenimo saulėlydį egzotiškoje Indijoje, tačiau atvykę pasigenda net įprastų patogumų. Viską atsveria netikėti nuotykiai, nepakartojamas šalies grožis ir nelaukta meilė....


Pagal Deborah Moggach romaną „Visos tos kvailystės“ režisierius John Madden pastatė kino filmą „Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis“. 

: 1 Vienetas

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-5-417-01040-8
Autorius
Deborah Moggach
Leidimo metai
2012
Įrišimas
minkštas
Psl.
344
Formatas (mm)
125x205
Leidykla
„Mintis"
anglų kalbos vertė Kristina Gudelytė

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :