• Išparduota
Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu.

Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu.

8,40 €
  • Autorius Takumasa Ono
  • anglų kalbos vertė Lina Tilindytė
  • Įrišimas minkštas
  • Psl. 132
  • Formatas (mm) 227x257
  • Leidykla „Mintis"
  • Leidimo metai 2012
  • ISBN 978-5-417-01045-3
: Mintis
block Nebeturime
Kiekis

Paskutiniai egzemplioriai, knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Sumi-e – tai senovinis japonų tapybos teptuku menas. Šie jausmus žadinantys paveikslai, dar žinomi kaip paveikslai tušu, tradiciškai vaizduoja gamtos objektus – paukščius, gėles ir kitus.

Perteikdami objekto esmę vos keletu teptuko brūkštelėjimų, sumi-e meistrai tapo subtilius, elegantiškus, visuotinį susižavėjimą keliančius meno kūrinius. Tapyba – tai meditacijos forma, teikianti dailininkui ramybę ir harmoniją. Siekiama, jog nutapyti darbai stebėtojui įkvėptų tokią pat vidinę ramybę ir džiaugsmą.

Knygoje „Paprastas sumi-e menas“ rasite visas technikas, reikalingas nutapyti nepaprastam paveikslui, taip pat sužinosite apie šio unikalaus meno dvasinius aspektus.

Žymus menininkas ir mokytojas Takumasa Ono pradeda nuo sumi-e „keturių brangenybių“: popieriaus, teptukų, tušo ir tušo plytelės. Toliau mokytojas aprašo teptuko potėpius ir parodo eilės tvarka atliekamus tradicinės komponavimo technikos veiksmus.

Penkiolika mielų idėjų suteikia galimybę pritaikyti naujai įgytas žinias praktikoje: išdekoruoti keramikos rinkinį krentančiais lapais, nutapyti ant šilko lengvame vėjelyje siūbuojančias gėles, pagražinti valgomųjų lazdelių laikiklius žuvimis, gėlėmis ir paukščiais, papuošti drobines pagalvėles besiritančiomis bangomis ir daug kitų. Daugeliui idėjų pateikta netikėtų variacijų.

Knygoje „Paprastas sumi-e menas“ pateikti 100 populiariausių Vakarų pasaulio vardų kaligrafijos pavyzdžiai, kad galėtum savo darbus personalizuoti; taip pat pluoštelis palinkėjimų ir haiku, kuriuos galėsi panaudoti kurdamas ateityje.
Sumi-e paslapčių mokymasis ir tapyba tave džiugins dar ne vienerius metus.

 

Žurnalas „Kelionės ir pramogos"

„Šiaurės Atėnai"

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-5-417-01045-3
Autorius
Takumasa Ono
Leidimo metai
2012
Įrišimas
minkštas
Psl.
132
Formatas (mm)
227x257
Leidykla
„Mintis"
anglų kalbos vertė Lina Tilindytė

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

8 kitų prekių šioje kategorijoje :