• -2,00 €
Dekupažas. Senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas.

Dekupažas. Senų ir naujų daiktų dekoravimo vadovas.

6,00 € Sutaupote 2,00 €
8,00 €
: Mintis
check Turime
Kiekis

Paskutiniai egzemplioriai, knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Knygoje parodoma, kaip dekoruoti įvairių formų senovinius ir naujus daiktus – nuo emaliuotų puodų, medinių padėklų iki tokių baldų kaip kėdės, stalai ir spintelės. Dekupažo technika neturi ribų, ji gali būti naudojama ant įvairių paviršių ir daiktų, sukuriant išskirtinius ilgaamžius baldus, galinčius tapti šeimos relikvija. Net ir įlenkti, surūdiję ir, rodos, tinkami tik išmesti daiktai gali atgimti ir pavirsti įspūdingais dekupažo meno kūriniais, papuošiančiais jūsų ir jūsų bičiulių namus.

Detalios schemos ir informatyvūs tekstai padės įgyti būtinų žinių apie senų paviršių restauravimą ir naujų paruošimą dekoravimui. Taip pat parodys pagrindinius dekupažo etapus nuo paveikslėlių karpymo, klijavimo, įvairių sendinimo būdų iki paviršiaus baigiamųjų sluoksnių lakavimo ir šlifavimo. Knygoje pateikiama per 40 įkvepiančių projektų aprašymų su detaliomis atskirų etapų ir baigtų darbų fotografijomis bei praktiniais autorių patarimais ir rekomendacijomis.

Ši knyga – tai lobis visiems dekupažo entuziastams. Ir visiškai nesvarbu, ar jūs dar tik atrandate šią įtraukiančią rankdarbių formą ar jau esate patyrę dekoruotojai, ieškantys naujų idėjų.

Šią išsamią, daugiau kaip 100 įspūdingų darbų fotografijomis iliustruotą knygą, atskleidžiančią tikrąjį dekoravimo meno žavesį, parašė dvi žymios dekupažo meno atstovės.

Denise Thomas – profesionali menininkė, kuri specializuojasi senovinių daiktų dekoravimo dekupažo technika srityje. Įgijusi drabužių dizainerės specialybę, Denise įvaldė daugybę meno technikų, įskaitant ir tai, kad ji tapo dekoratyvių paviršių dažymo specialiste. Denise pastaruoju metu yra plačiai žinoma kaip garsi antikvarinių paviršių dekupažistė ir kaip autorė daugelio dekupažo darbų, kuriuos ji pardavinėja pati ir keliuose didžiųjų miestų prekybos centruose.

Mary Fox – savamokslė dekupažo meistrė, kuri atrado šio įtraukiančio amato teikiamus malonumus, pamačiusi dviejų savo draugų, kurie užsiėmė dekupažu, darbus. Mary mėgaujasi dekupažu. Ji specializuojasi lakuotų dirbinių technikoje. Savo darbus ji parduoda privatiems klientams, taip pat keliems dideliems prekybos centrams.

 

Išlaisvinkite savo fantaziją ir atraskite dekupažo teikiamus malonumus bei kūrybinį pasitenkinimą.

įžanga_dekupažas

 

dekupažas 38

 

dekupažas 39

 

   Šiuo ženklu žymimos rankdarbių knygos, skirtos visiems atradusiems ir atrasiantiems nepakartojamą įkvėpimo jausmą kurti sau ir kitiems.
Kiekvienoje knygoje rasite išsamių lengvai ir paprastai įgyvendinamų projektų aprašymų, gaminimo instrukcijų, dekoravimo technikų pamokų, naudingų praktinių patarimų ir gausybę įvairių idėjų, kaip pasigaminti įspūdingų dirbinių, dovanų, atnaujinti namų interjerą ir tuo pat metu smagiai ir įdomiai praleisti laiką.
Žuvytė kviečia kurti kartu ir išlaisvinti savo fantaziją. Tu tai gali!

 

: 4 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-5-417-00987-7
Autorius
Denise Thomas, Mary Fox
Leidimo metai
2009
Įrišimas
minkštas
Psl.
116
Formatas (mm)
230x257
Leidykla
„Mintis"
anglų kalbos vertė Neringa Jančiūtė

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

8 kitų prekių šioje kategorijoje :