• -3,44 €

Dekoravimas. Praktinis įvairių dekoravimo technikų vadovas. 1001 idėja.

6,40 € Sutaupote 3,44 €
9,84 €
  • Autorius Lina Jaruševičiūtė
  • Formatas (mm) 227x257
  • Įrišimas minkštas
  • Psl. 188
  • ISBN 978-609-95206-3-6
  • Leidimo metai 2011
  • Leidykla „Išmintis"
: Išmintis
check Turime
Kiekis

Išsamus praktinis dekoravimo vadovas skirtas visiems dekoruojantiems. Ne tik dekupažo technikos mėgėjams, bet ir ieškantiems platesnių dekoravimo galimybių bei naujų idėjų. Knygoje detaliai pristatomi pagrindiniai dekupažo technikos etapai, dekoravimui skirtų priemonių veikimo principai, jų naudojimo gudrybės ir išskirtiniai efektai, dekoravimo technikos bei techniniai sprendimai:

paveiksliukų ploninimo būdai, netradicinės sendinimo, auksavimo technikos, pritapymas, šešėliavimas ir spalvų maišymas,stiklo ir tekstilės dekoravimas, rankų darbo popieriaus gaminimas, dekoravimas reljefinėmis pastomis ir daugybė kitų. Kai kurios technikos eksperimentuojant atrastos pačios autorės.

„Perskaičiau viską nuo pirmo iki paskutinio puslapio. Ši knyga bus mano palydovė visuose mano darbeliuose - tikrai nedulkės pamiršta knygų lentynoje."

„Labai patiko išsami informacija apie priemones, labai gražūs  darbai, atlikti be priekaištų. Pirma knyga apie dekupažą, kurioje pateikti darbai padaryti kruopščiai, tiesiog tobulai."

„Knyga, kuri gali net nusidėvėti nuo vartymo."

„Esu sužavėta Jūsų darbštumu ir aukšta knygos kokybe... Malonumas ją vartyti."

 Skaitytojų atsiliepimai

Kiti Linos Jaruševičiūtės leidinukai čia

Senas knygos leidimas 2010 metais Dekupažas ir kitos dekoravimo technikos: 1001 idėja."

 

Autorės žodis

Praėjus metams nuo knygos gimimo, jau galiu įvertinti savo darbą iš šalies, iš naujo pažvelgti į seniai žinomus dalykus ir perskirstyti akcentus. Nuo pat pradžių norėjau, kad knyga būtų apie įvairias dekoravimo technikas, bet dekupažas tuo metu tapo raktu į visą mano dekoravimo pasaulį. Atidavusi jam duoklę, antrame leidime pakeičiau knygos pavadinimą į labiausiai atitinkantį jos turinį - Dekoravimas: praktinis įvairių dekoravimo technikų vadovas. Pirmą ir trečią skyrius sujungiau, išskirdama dekoravimo galimybių įvairovę, kurią leido atskleisti nuostabūs knygos viešnių darbai. Išgryninau ir susisteminau informaciją apie įvairias technikas, jų pritaikymo galimybes ir būdus. Knygoje rasite daugybę dekoravimo technikų, kurios yra savarankiškos, bet gali papildyti ir dekupažą. Detaliai aprašyti pasirengimo dekoravimui etapai, priemonės, skirtos įvairioms technikoms, įrankiai ir gausybė idėjų mano dekoruotų daiktų skyriuje.

Jau kurį laiką mano kūryba pasukus kiek toliau nuo dekoravimo, bet vis dar susijusi su knygomis. Knygynuose galite rasti užrašinių seriją "Mano raštai", kurių viršelius papuošiau liaudies ornamentų interpretacijomis. Mano mylima redaktorė sakė: „knygas leisti smagu!" ir aš kartą paragavusi, negaliu sustoti.

: 5 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-609-95206-3-6
Autorius
Lina Jaruševičiūtė
Leidimo metai
2011
Įrišimas
minkštas
Psl.
188
Formatas (mm)
227x257
Leidykla
„Išmintis"

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

8 kitų prekių šioje kategorijoje :