ŽYDROJO DANGAUS KRAŠTAS BAVARIJA Padidinti

ŽYDROJO DANGAUS KRAŠTAS BAVARIJA

Nauja prekė

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

15,80 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786098105384
AutoriusArūna Kaminskienė, Dana Loher
Leidimo metai2017
Įrišimasminkštas
Psl.352
Formatas (mm)165x235x20
Leidykla„Aukso pieva"

Apie prekę

Arūna Kaminskienė ir Dana Loher – dvi knygos autorės, kurias suvedė aistra keliauti po nuostabų Bavarijos kraštą. Danutė gyvena Bavarijoje, o Arūna – Lietuvoje, tačiau jau daug metų juodvi kartu su bičiuliais leidžiasi į keliones po šį stulbinantį Vokietijos regioną, garsėjantį nuostabaus grožio kraštovaizdžiu, pasakiškomis Ludwigo II pilimis, tyru Alpių kalnų oru, žmogaus veiklos nepaliesta gamta ir turtingu kultūriniu gyvenimu.

Į knygą sugulė bemaž dešimties metų kelionių į šį kraštą įspūdžiai, potyriai, matyti vaizdai, skanautų valgių receptai. Autorės dalijasi savo patirtimi, sutiktų žmonių istorijomis, įgytomis žiniomis apie Bavarijos kultūrą, tradicijas, gyvenimo būdą. Skaitytojo laukia pažintys su viduramžiškais miestais, kaimeliais, gamta, jų grožį liudija spalvingos nuotraukos ir įdomūs bavariškų patiekalų receptai, jie it egzotiški prieskoniai pagardina pasakojimus apie bavarų kasdienybės kultūrą.
Tai nėra tradicinis kelionių vadovas. Tai keliautojų pasakojimai, kurie, tikimės, bus naudingi tiek aktyviam keliautojui, tiek mėgstančiam kitus kraštus ir žmones pažinti iš knygų.
Žavėkitės, fantazuokite, keliaukite.... Bavarija to verta!

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

ŽYDROJO DANGAUS KRAŠTAS BAVARIJA

ŽYDROJO DANGAUS KRAŠTAS BAVARIJA

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: