• Nauja
Nakties Magija. Močiutės Meilės gimtadienis

Nakties Magija. Močiutės Meilės gimtadienis

12,30 €
Nero ir Šanso nuotykiai tęsiasi. Šį kartą pasakojimas apie tai, kaip paprastas nesusipratimas pavirsta netikėta istorija. Ir net geriausi ketinimai ne visada pavyksta taip, kaip tikiesi. Bet šventę surengti vis tiek pavyksta, nes pasakos veikėjai to siekia padėdami vieni kitiems.
check Turime
Kiekis

       Menininkų Leos Ben Shlomo parašytos ir Ilja Bereznicko iliustruotos pasakos vaikams antra dalis apie tai, kad geriausi norai ir ketinimai ne visada išsipildo būtent taip, kaip tikiesi. Tačiau pasakojime atgiję žaislai ir jų draugai įrodo, kad, padėdami vieni kitiems, galime pasiekti net tai, kas atrodo neįmanoma. Ši spalvinga ir linksma istorija, kupina nuotykių, emo­cijų ir tikrų tikriausios magijos.

       Vaikai mokomi atpažinti daiktų (ir ne tik daiktų) vertę ne vien dėl jų naujumo, blizgumo ar populiarumo, bet ir dėl gilesnių, ne taip akivaizdžiai matomų savybių, kaip patirtis, darbštumas, kūrybingumas, unikalumas ir kt.

      Tai ketvirta pasakos vaikams dalis. Pirmąsias tris dalis galite perskaityti 2020-aisiais metais išleistoje knygoje „Nakties magija“.
: 30 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9785417011283
Autorius
Lea Ben Shlomo
Leidimo metai
2022
Psl.
103
Formatas (mm)
200x225
Leidykla
„Mintis"
Dailininkas
Ilja Bereznickas

30 kitų prekių šioje kategorijoje :