Gražiausios Korėjos pasakos

Gražiausios Korėjos pasakos

5,50 €
check Turime
Kiekis

Paskutiniai tiražo egzemplioriai. Knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų, knygos bloko šonai gali būti šiek tiek ištepti.

Liūdna ir juokinga, baisi ir protarpiais mistiška, korėjiečių pasaka patrauks Lietuvos vaikų dėmesį ir leis palyginti egzotiškas tolimųjų kraštų ir gerai pažįstamas lietuviškas pasakas.

 

Garžiausios Korėjos pasakos padės skaitytojams pažinti Korėjos kultūrą, istoriją, papročius. Korėjoje gausu pasakojamosios tautosakos, žavinčios Vakarų skaitytojus. Korėjiečių pasakos gyvuoja daugiau kaip 500 metų. Jose pasakojama apie tėvų ir vaikų, mokytojų ir mokinių, vyro ir žmonos santykius. Didžiausios pasakų veikėjų dorybės – pagarba vyresniesiems, išmintingumas, pamaldumas, gailestingumas, draugiškumas. Korėjiečių pasakų herojai – paprasti žmonės, karaliai, nimfos, įvairūs žvėrys: tigrai, triušiai, vėžliai ir kt. Blogi personažai galiausiai tampa geri pasimokę iš savo klaidų, o gerieji patiria daugybę sunkių gyvenimo išbandymų, kol jiems nusišypso laimė. Kartais kenčiantiems padeda jų pačių doros pastangos, kantrybė, nuoširdumas, o kartais antgamtinės būtybės, Dievas.

Šio pasakų rinkinio vertę ir autentiškumą lėmė tai, kad jį sudarė ir išvertė baltistiką studijuojantis korėjietis Dzinseokas Seo, o iliustravo Lietuvoje gyvenanti korėjietė Eunok Kim Kang.

: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
5-417-00877-X
Leidimo metai
2005
Įrišimas
kietas
Psl.
255
Formatas (mm)
17x225x25
Leidykla
„Mintis"
korėjiečių kalbos vertė Dzinseokas Seo

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

30 kitų prekių šioje kategorijoje :