• Nauja
Pažadas

Pažadas

14,35 €

Dievas žmonijai davė pažadą. Koks didis buvo tas pažadas! Ateis Tas, kuris sutraiškys gyvatės galvą, išvaduos mus iš nuodėmės ir susigrąžins mus sau. Tik kas Jis?

https://reformatuknygos.lt/excerpts/pazadas_istrauka.pdf

check Turime
Kiekis

Pradžioje Dievas sukūrė visą pasaulį. Per šešias dienas Jis sukūrė žvaigždes danguje, didingus vandenynus, aukštus medžius, gražias gėles, didelius jūrų gyvius ir pačius brangiausius kūrinius – Adomą ir Ievą. Adomas ir Ieva, sukurti pagal Dievo paveikslą, buvo Jo draugai. Tačiau vieną dieną atėjo „blogiausia iš visų dienų“ –  gyvatė juos apgavo, ir jie nusidėjo Dievui. Adomo ir Ievos santykiai su Dievu nutrūko. Tačiau Dievas žmonijai davė pažadą. Koks didis buvo tas pažadas! Pažadas išgelbėti! Jis pažadėjo, kad ateis Tas, kuris sutraiškys melagės gyvatės galvą, Tas, kuris išlaisvins žmoniją iš nuodėmės, Tas, kuris atkurs vyro ir moters santykius su Dievu. Tik kas gi turi galią tai padaryti? Gal Abraomas – didis tikėjimo vyras? Ar Mozė – didis pranašas? O gal Jozuė – drąsus užkariautojas?
Džeisonas Helopulas kviečia kartu su juo leistis į kelionę Biblijos puslapiais, ieškant pažadėtojo Gelbėtojo – pradedant Edeno sodu ir baigiant Betliejaus ėdžiomis. Įtraukiančiomis Romelio Ruizo iliustracijomis ir lengvai suprantama kalba vaikai ir tėvai kviečiami pažinti Pažadėtąjį Gelbėtoją Jėzų Kristų.

: 5 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9789955593522
Autorius
Jason Helopoulos
Leidimo metai
2023
Įrišimas
puskietis
Psl.
64
Leidykla
„Reformatų literatūros centras"
Dailininkas
Rommel Ruiz

30 kitų prekių šioje kategorijoje :