• Nauja
Revoliucijos veidas moteriškas: Baltarusijos atvejis

Revoliucijos veidas moteriškas: Baltarusijos atvejis

5,20 €
Po 2020 m. suklastotų Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatų baltarusių visuomenė sukilo, o vaizdai iš tūkstantinių protestų apskriejo visą pasaulį. Nuo ko viskas prasidėjo ir kaip tai paveikė Baltarusijos žmones? Filosofė Olga Šparaga, pati buvusi įvykių sūkuryje ir ne kartą patekusi į kalėjimą, į Baltarusijoje įvykusį lūžį kviečia pažvelgti iš feministinės perspektyvos.
check Turime
Kiekis

Ši knyga, primindama neseną istoriją, reflektuoja galios mechanizmus, individualias protestų patirtis, rūpesčio formas, emancipacijos procesus. O visų svarbiausia, kviečia nenustoti kalbėtis apie Baltarusijos revolution-in-progress – pasak Šparagos, dar nebaigtą, tačiau jau laimėtą revoliuciją.

Olgos Šparagos, mano kalėjimo sesers, knyga yra puikus būdas gauti atsakymus, kaip moterų pasipriešinimas Baltarusijoje tapo visos visuomenės, daugiau nei 25 metus kentusios diktatūrą, emancipacijos varomąja jėga. – feministė, Baltarusijos Koordinacinės tarybos Femgrupės viena kūrėjų Julija Mickevič

Knyga prasideda vienu ir tęsiasi tūkstančiu įvairiausių moterų paveikslų. Tai įtaigaus asmeninio liudijimo ir atidaus tyrėjos žvilgsnio derinys apie tebesitęsiantį moterų ir visos Baltarusijos nesmurtinį pasipriešinimą, sulaukiantį ir milžiniško tarptautinio pripažinimo. – „Freedom House“ Vilniaus biuro vadovas, politologas Vytis Jurkonis (Vilniaus universitetas)

: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
9786098198584
Autorius
Olga Šparaga
Leidimo metai
2022
Įrišimas
minkštas
Psl.
320
Formatas (mm)
130 x 196 x 21
Leidykla
Lapas
rusų
Vertė
Natalija Arlauskaitė

30 kitų prekių šioje kategorijoje :