Prancūzų kalba per 30 dienų +2 CD

Prancūzų kalba per 30 dienų

17,40 €

Garsinės pamokų užduotys įrašytos AUDIO medžiagoje.

: Margi raštai
check Turime
Kiekis

Jei neturite prancūzų kalbos pagrindų ir norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines prancūzų kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių arba praeityje jau mokėtės prancūzų kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias, tada ši naujoji mūsų kalbų serijos knyga skirta Jums.

Savarankišką kalbos mokymąsi palengvins knygoje pateikiami paaiškinimai, patarimai, kaip mokytis, ir daugybė pratimų. Sėkmingai baigę šį kalbos kursą, Jūs galėsite susikalbėti prancūzų kalba nesudėtingose kasdienėse situacijose ir bendrauti dažniausiai pasitaikančiomis temomis.

Šį kalbos kursą sudaro 30 nuosekliai viena su kita susijusių pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas: "Pagrindai", "Kasdienybė", "Kelionė" ir "Profesija".

Kalbos kursas pradedamas įvadine pamoka, kuri padės išmokti prancūzų kalbos rašto ir pateiks suprantamų bei įdomių patarimų apie tarimą ir rašybą.  Kiekvienos temos pabaigoje rasite kartojimo pamoką ir trumpą testą. Paskutinėje dalyje bus ir baigiamasisi testas. Knygos pabaigoje taip pat pateikiamas priedas, kuriame rasite svarbiausias gramatikos taisykles, reikalingas veiksmažodžių lenteles, visų pratimų ir testų atsakymus.

 

: 2 Prekės

Charakteristikos

ISBN / EAN
978-9986-09-5170
Autorius
Fabienne Schreitmuller
Leidimo metai
2021
Įrišimas
minkštas
Psl.
344
Formatas (mm)
145x213
Leidykla
„Margi raštai"

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko

13 kitų prekių šioje kategorijoje :