Tikrumo paieškos ir gyvenimas širdimi Padidinti

Tikrumo paieškos ir gyvenimas širdimi

Nauja prekė

12,50 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786098219616
AutoriusPatricija Droblytė- Dainė
Leidimo metai2023
Įrišimasminkštas
Psl.224
Formatas (mm)150x210
LeidyklaŽuvėdra

Apie prekę

Mielas skaitytojau, dėkui, kad paėmei į rankas šią knygą. Tai yra tekstų, parašytų per kelias dešimtis metų, rinkinys. Medžiagos kūrybai suteikė pats gyvenimas, o filosofinis išsilavinimas ir daugelį metų šlifuoti minties tikslinimo bei skaidrinimo įgūdžiai padėjo nagrinėti jo reiškinius su deramu preciziškumu, atsižvelgiant į visą suvokiamą jų sudėtingumą bei nevienareikšmiškumą.

Aš, šios knygos autorė, tegaliu būti dialogo partnerė, palydėtoja ir įkvėpėja žengti žingsnį savęsp. Tačiau į tavo širdį veriantį ir protą drebinantį klausimą negaliu atsakyti už tave. Joks „tikrumas“ iš šalies tavo širdies nepatenkins ir nenuramins. Tačiau tavo širdžiai reikia draugijos ir pagalbos. Kad ji atsivertų, jai būtinas įkvėpimas. Taip pat reikia įžvalgų, kurios įžiebtų širdies žibintą ir padėtų atpažinti savo patirtį svetimo teksto eilutėse. Kai širdies žibintas įsižiebs pakankamai ryškiai, jis pats sau taps kelrodžiu.

Mane, kaip tikriausiai ir tave, daugybę kartų yra įkvėpusios ir peno savos patirties apmąstymams suteikusios knygos. Dialogas su knyga ir netiesiogiai - jos autoriumi visada reikšmingas, nes padeda atpažinti save, savo patirtį, susivokti „skaudamoje“ temoje ir pačiam judėti savivokos keliu.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tikrumo paieškos ir gyvenimas širdimi

Tikrumo paieškos ir gyvenimas širdimi

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: