Knygų skirtukas VILNIAUS VILKELIO SAPNAS

Knygų skirtukas VILNIAUS VILKELIO SAPNAS

6,20 €
: EtnoDesign
check Turime
Kiekis

... ir susapnavo vilkelis, kad ateis metas, kuomet jo gražiojo kalno papėdėje pomedžioklinio miego užmigęs didysis kunigaikštis Gediminas susapnuos jau užaugusį vilką, staugiantį ant jo paties gražiojo kalno - vilkelio šarvai bus geležiniai, o balsas it tūkstanties vilkų. Ir nueis didelis garsas apie gražųjį miestą, kuris išaugs čia po sapno, garsas su debesimis, iš dviejų upių užgimusių, virš pasaulio su šia žinia nuplaukiančių ... Pabudo vilkelis ir nuo tada ėmė laukti Gedimino.

Su knyga galima pabėgti tą pačią akimirką, niekur nebėgant, kaip ir su muzika. Kur bebūtum. Tarp lengvų puslapių laukiantis skirtukas – lyg medžiu kvepiantis bilietas - į paslėptą vietą, lėtesnį laiką. Paseki jį pirštais ir, regis, skaitai jau nebe čia, o kažkur po medžiu, augančiu ant aukšto kalno, viršum žemyn slystančių slėnių, o gal pačioj žemumoj, sodo žolėj, šalia šalavijo. Kur saugu. Kur tik nori.

Skirtukas jaukiai įsikimba į ranką ir glosto išglosto kiekvieną knygos puslapį, nes yra pagamintas iš "EtnoDesign" sugalvoto "minkšto medžio"- vienoje pusėje medžio lukštas, kitoje - švelniausias veltinis, tik pagalvokit!

Siuntimo kaina tik 4 Lt.

EtnoDesign
: 1 Vienetas

Charakteristikos

Leidimo metai
2015
Formatas (mm)
45x170x2
Gamintojas
„EtnoDesign“

19 kitų prekių šioje kategorijoje :