Naujienlaiškis

Reklama

Jūros žvaigždėJoseph O Connor

  • Formatas (mm) 125x205
  • Įrišimas kietas
  • anglų kalbos vertė Nijolė Chijenienė
  • ISBN / EAN 978-5-417-00927-3
  • Leidimo metai 2007
  • Leidykla „Mintis"
  • Psl. 548

Smulkiau

5,50 €

Intriguojantis istorinio romano siužetas, nepamirštami personažai, pribloškiančiai realistiški dialogai perkelia į beviltišką Airijos istorijos laikotarpį, kuris tikroviškai žiauriai atsiskleidžia per tragiškus paslaptingų ir pavojingų veikėjų, keliaujančių į Naujajį Pasaulį, likimus.

Rūsčią 1847-ųjų žiemą iš neteisybių ir stichinės nelaimės nualintos Airijos į Niujorką išplaukė „Jūros žvaigždė“. Laive šimtai šalį paliekančių bėglių. Tarp jų tarnaitė, sauganti kraupią paslaptį, bankrutavęs lordas Meriditas su šeima, rašytojo karjeros siekiantis žurnalistas, revoliucingų baladžių kūrėjas – visi jie meta iššūkį Atlantui, vildamiesi surasti naujus namus ir nė neįtardami, kokiais dramatiškais ryšiais yra susiję. Tuo tarpu po denį vaikštinėja užsimaskavęs žudikas, trokšdamas keršto, kuris suteiks išsilaisvinimą.

Per dvidešimt šešių dienų kelionę vieni atsisveikins su gyvenimu, kiti pradės jį iš naujo. Kuo labiau laivas artėja prie Pažadėtosios Žemės, tuo stipriau šios kerinčios tragiškų likimų ir išsigelbėjimo istorijos dalyviai prisiriša prie praeities, kuri jau niekada jų nepaleis.

Džosefas O'Konoras (Joseph O Connor) - šiuolaikinis airių rašytojas, gimęs 1963 m. Dubline, yra dešimties plačiai pripažintų knygų, išverstų į 18 kalbų, autorius.


..Bet tokia ta jaunųjų meilė. Kai įsiliepsnoja, karšta, kaip Viduržemio jūros vėjas, bet taip pat veikiai ir atvėsta arba pakeičia kryptį.

29 kitų prekių šioje kategorijoje:

Ankstesnis
Sekantis

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising