Praktiškos moters knyga. Vasara. Padidinti

Praktiškos moters knyga. Vasara.

Nauja prekė

12,70 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-8090-76-5
Leidimo metai2015
SudarytojasDaiva Dmuchovska
Įrišimaskietas
Psl.304
Formatas (mm)180x247
Leidykla„Virtuvės knyga"

Apie prekę

„Praktiškos moters knyga", skirta vasarai, jau antroji praktinių patarimų serijos knyga, kuri padės kiekvienai moteriai ne tik tinkamai suplanuoti atostogas, bet ir pasirūpinti savo išvaizda, sveikata.

Knygoje rasite patarimų, kaip namuose pasigaminti įvairių kosmetikos priemonių iš natūralių produktų, ką daryti, kad neperkaistumėte saulėje, kaip tinkamai mėgautis vandens teikiamais malonumais, puoselėti veją ir gėlyną, kokias gėles auginti vasarą. Daugiau nei 150 receptų bus naudingi visoms, kurios nori maitinti savo šeimą ir draugus šviežiais ir skaniais patiekalais iš vasaros gėrybių, surengti puikią iškylą gamtoje ar paruošti žiemai naminių uogienių, džemų, pagardų, padažų, skaniai užraugti agurkus ar marinuoti pomidorus. Džiaukitės vasara, mėgaukitės jos teikiamais malonumais, pasisemkite naujų idėjų!

„Praktiškos moters knyga“ – tai universali praktinių patarimų knyga šiuolaikinėms, laiką bei pinigus taupančioms moterims, kurios rūpinasi savo sveikata, grožiu, nori turėti derlingą sodą, daržą, gražų ir spalvingą gėlyną ar balkoną, mėgsta ruošti skanų maistą savo šeimai ir svečiams.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Praktiškos moters knyga. Vasara.

Praktiškos moters knyga. Vasara.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: