Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi Padidinti

Tik internetu

Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

12,16 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-9955-74-021-6
AutoriusRobert T. Kijosaki, Donald J. Trump
Leidimo metai2009
Įrišimaskietas
Psl.296
Formatas (mm)150x215
Leidykla„Sirokas“
anglų kalbos vertė Lina Stanienė

Apie prekę

Dabartiniais ekonominiu požiūriu nestabiliais laikais šie du verslo milžinai suvienijo savo jėgas ir parašė knygą, kurioje pabrėžiama neatidėliotina finansinio išprusimo būtinybė.

Donald Trump yra pats tikriausias amerikietiškos svajonės simbolis. Baigęs Vortono finansų mokyklą jis gali didžiuotis savo nekilnojamojo turto kūriniais, kurie šiandien laikomi vienais prestižiškiausių šalyje ir visame pasaulyje. Galima paminėti pasaulyje pagarsėjusį Penktosios Aveniu dangoraižį, Trampo bokštą, Trampo alėją, istorinį „Mara-lago“ klubą Palm Byče Ir „Palm International Hotel & Tower“ Dubajuje. Keturi apdovanojimus pelnantys golfo kortai ir dar vienas netrukus duris atversiantis Škotijoje byloja apie D. Trampo aistrą golfui. Būdamas „Emmy“ apdovanojimui nominuota įžymybė, realybės šou „Mokinys“ bendraautorius ir septynių bestselerių autorius Donald Trump yra tikras žiniasklaidos milžinas.

Robert Kiyosaki, visą pasaulį apskriejusio bestselerio „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“ autorius, yra investuotojas ir verslininkas, besispecializuojantis kalnakasybos ir nekilnojamojo turto srityse, taip pat pedagogas, pasižymintis prieštaringomis prognozėmis pinigų ir investavimo tema. 1997 m. išleista knyga „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“ garsiajame „New York Times“ perkamiausių knygų sąraše karaliavo beveik šešerius metus. „Turtingojo tėčio“ serijos knygos buvo išverstos į 46 kalbas ir išleistos 97 pasaulio šalyse, visame pasaulyje buvo parduota 26 milijonai knygos egzempliorių, Azijoje, Australijoje, Pietų Amerikoje, Meksikoje, Pietų Afrikoje ir Europoje jos užėmė pirmąsias vietas perkamiausių knygų sąrašuose. Jis praktiškai vien savo pastangomis pakeitė milijonų žmonių visame pasaulyje požiūrį į pinigus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi

Kodėl mes norime, kad jūs būtumėte turtingi

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: