Tik internetu

Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

6,38 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-6099-54-160-0
AutoriusSherry Argov
Leidimo metai2013
Įrišimasminkštas
Psl.192
Formatas (mm)135x215
Leidykla„manoknyga.lt“
anglų kalbos vertė Sigrida Rupšytė, Lina Navickaitė

Apie prekę

Šalin vestuvių karštines su rožinėmis pamergių suknelėmis, masyviu sužadėtuvių žiedu ir visa baltąja pompastika! Šalin moterų žurnalų kuriamą butaforinį pasaulį, kuriame moteris visom išgalėm turi pataikauti vyrui, būti jo tarnaite, sekso žaisliuku ir galiausiai – atstumtąja!

Knygoje „Kodėl vyrai veda kales“ Šerė Argov ne tik suteikia naują prasmę „kalės“ sąvokai (anot jos, tai – drąsi, savimi pasitikinti moteris, kuri jokiu būdu nepataikaus vyrui, žūtbūt siekdama už jo ištekėti), bet ir laužo visuomenėje įsigalėjusius moterų elgesio stereotipus-taisykles. Tik savimi pasitikinti, žinanti, ko nori, mažiausios nepagarbos savo atžvilgiu netoleruojanti, laisva moteris-asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi ji pati, jos asmeninė erdvė bei tobulėjimas, gali pelnyti vyro meilę ir... pažadą būti kartu amžinai. Tokia moteris nesielgs pagal „vesk mane“ programą!

Knyga yra daugybės pokalbių su vyrais rezultatas. Autorė pateikia konkrečių patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, išlaikyti emocijų pultelį savo rankose, nesileisti manipuliuojamai ir... ištekėti.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį

Kodėl vyrai veda kales. Kaip pavergti ir ilgam užvaldyti vyro širdį

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: