Pati geriausia knyga Padidinti

Tik internetu

Pati geriausia knyga

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

10,64 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-6099-55-630-7
AutoriusJurgita Vilčinskienė, Irma Vilčinskienė
Leidimo metai2013
Įrišimaskietas
Psl.224
Formatas (mm)175x245
LeidyklaJ. Vilčinskienės individuali veikla

Apie prekę

Kasdieninėje virtuvėje gali būti ne tik nešvarių indų. Dar – kūrybos. Jos daug – tradicinį baziliką beriant ne į mėsos patiekalus, bet į arbatos puodelį, o pavasario gėles pienes tvarkingai sluoksniuojant šaldiklyje.

Kaip prisijaukinti prieskonius, kokiuose produktuose „gyvena“ baubas? Pagaliau – „Pati geriausia knyga“ nebūtų pati geriausia, jei jos gerumas apsiribotų tik virtuve. Todėl knygoje – buities ir interjero patarimai, įvairios smulkmenos, lietuviškų pievų turtas.

Be to, galbūt kartu su knygos konsultantėmis – profesionaliomis kūno rengybos trenerėmis, pasaulio „Mis figūra“ čempionėmis Sigita ir Sonata jums pavyks atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Tai – dar ne viskas. Gražiame kūne turi gyventi graži siela. Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas sako, jog namai ir širdis bus ramūs tik tuomet, jei mūsų siela nebus sujaukta tarsi plaukų kuokštai. Tačiau ką daryti, kai kūliais verčiasi gyvenimas, kai, galbūt, apsigyvena nelabasis? Tai – krūpčioti verčiantys dalykai. Sujauktas gyvenimas – kur kas rimčiau, nei po vakarienės neišplauti indai.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Pati geriausia knyga

Pati geriausia knyga

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: