Lošikas

Nauja prekė

5,20 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786098080445
AutoriusJanina Juzėnienė
Leidimo metai2013
Įrišimasminkštas
Psl.388
Formatas (mm)147x205

Apie prekę

Paskutiniai tiražo egzemplioriai. Knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų, knygos bloko šonai gali būti šiek tiek ištepti.

Janinos Juzėnienės knyga „Lošikas“ - tai knyga, kurioje sutelpa gyvenimas. Tiesa, aprašomas ne XXI a. laikmetis, o rašoma apie kiek senesnius, jau pamažu pamirštamus tarpukario laikus, apie paprastus žmones, kurie iš tikrųjų yra nepaprasti. Jie ,,amžinai gyvi‘‘ knygoje.

Po pavadinimu „Lošikas“– slypi ne tik intriga, bet ir tarsi užsimenama, kad skaitytojo rankose prabus gyvi įvykiai. Praeities pasakos, kurios ,,kitaip apvilktos‘‘ aktualios ir šiandien. Tačiau čia ne pasakos, čia vaizduojama realybė. Juk ir šiandien žmonės renkasi sau porą, įsimyli, dirba (gal ne taip sunkiai kaip anksčiau), vaikšto į šokius, skaičiuoja pinigus... Pasikeitė mūsų buitis, atsirado „skalbianka“, „mobiliakas“, „kompas“, „telikas“, tačiau neatsikratėme ydų, neįveikėme savo silpnybių.

Daug diskusijų šiais laikais turėtų sukelti tuometiniai vyrų ir moterų santykiai. Juk santuoka, trunkanti amžinybę, šiais laikais vis labiau praranda savo vertę. Deja, rašytoja griežta: jei kas ir bando priešintis nusistovėjusioms taisyklėms, dažniausiai vis tiek likimas viską sustato į vietas. Tikras praktinis realizmas.

Aprašyta paprastų žmonių buitis, rūpesčiai, meilės istorijos, kultūra ir papročiai niekada nepraranda savo išliekamosios vertės – kuo ši knyga ir žavi.
Realizmu dvelkianti klasika, tik knygos autorė ne garsioji Žemaitė, o kol kas nedaug kam girdėta Janina Juzėnienė. 
„Lošikas“ - kaip gero medaus šaukštas tiems, kurie mėgsta J. Biliūną, Vaižgantą, Žemaitę.

Janina Juzėnienė 2009 m. išleido knygą „ Kaip aš viliojau ūkininkaitį“ ir 2011 m. „Ubagėčka“. „Lošikas“ 2013 m. - tai lyg pirmųjų dviejų knygų tęsinys, kuris  pradžiugins ne vieną tokios prozos mylėtoją.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Lošikas

Lošikas

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: