Tai Lietuva

Nauja prekė

44,60 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-809-0220
AutoriusDanguolė Kandrotienė
Leidimo metai2013
Įrišimaskietas
Psl.250
Formatas (mm)250x305
LeidyklaTerra Publica

Apie prekę

„Tai Lietuva“ – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, moderniai ir patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, iš žinomų fotografų nuotraukų sukurtos mozaikos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, vaizdą. 
Knygoje pristatomi svarbiausi šalies simboliai, aprašomi mūsų šalies gyventojai, valstybės santvarka, istorija, nacionalinė valiuta – litas, kalba, švietimo sistema. Supažindinama su Lietuvos miestais, verslu, žemės ūkiu, etnografiniais regionais, tradiciniais amatais. Nepamirštama ir religija, dailė, muzika, teatras, kinas, sportas, tradicinės šventės, lietuviška virtuvė, atostogos, gamta. 
Knyga „Tai Lietuva“ išsiskiria ne tik turiniu, bet ir apipavidalinimu. Knygos viršeliui prabangos įspūdį suteikia metalinis herbas – melchiorinis medalionas, dengtas tikru sidabru. 
Pristatomi trys atskiri knygos „Tai Lietuva“ kalbiniai variantai – lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Tad šalį reprezentuojantis leidinys skirtas ne tik Lietuvos žmonėms, bet ir svečiams iš užsienio, kaip verslo dovana – įmonėms, įstaigoms, ambasadoms. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tai Lietuva

Tai Lietuva

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: