Karpiniai Padidinti

Popieriaus karpiniai. Nuo tradicijos iki meno.

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

7,00 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-8107-02-9
AutoriusJoana Imbrasienė
Leidimo metai2013
Įrišimasminkštas
Psl.124
Formatas (mm)227x257
Leidykla„Išmintis"

Apie prekę

Paskutiniai tiražo egzemplioriai. Knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų, knygos bloko šonai gali būti šiek tiek ištepti.

Šis leidinys – tai teorinis ir praktinis vadovas norintiems išbandyti karpinių kūrimo meną. Daugybė įvairaus sudėtingumo schemų, vaizduojamojo, taikomojo pobūdžio darbelių pavyzdžių ir patarimų, kaip greičiau ir patogiau karpyti, padės lengvai ir greitai perprasti bendruosius karpymo principus arba patobulinti jau turimus įgūdžius. Knygoje taip pat pateikiami karpinių pavyzdžiai ir idėjos šeimos ir kalendorinėms šventėms skirtų puošmenų, atvirukų, dovanėlių gamybai. 

Joana Imbrasienė – tautodailininkė, popieriaus karpinių meistrė, Vilniaus apskrities tautodailės konkurso „Aukso vainikas“ prizininkė, surengusi devynias personalines parodas Lietuvoje, Lietuvos atstovybėje Briuselyje, Lietuvos ambasadoje Belgijoje. Jos darbai eksponuoti Rusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje.

Meniniai J. Imbrasienės karpiniai išsiskiria preciziškumu ir nepaprastu smulkmeniškumu, daugiafigūrėmis, sudėtingomis kompozicijomis, kuriose dera ir tradicija, ir savita meninė raiška.   

Knygos peržiūra

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Popieriaus karpiniai. Nuo tradicijos iki meno.

Popieriaus karpiniai. Nuo tradicijos iki meno.

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: