Receptų užrašai BAKING NOTES

Nauja prekė

  • Gamintojas „Cico Books"
  • Formatas (mm) 165x225
  • Psl. 192

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

9,90 € su PVM

Charakteristikos

ISBN / EAN978-1-84975-277-0
Įrišimaspuskietis, yra gumelė rašikliui, skirtukas-juostelė
Psl.192
Formatas (mm)165x225
Gamintojas„Cico Books"

Apie prekę

Mėgstate suktis virtuvėje ir įgyvendinti vis naujas kulinarines idėjas? Ar kartais nutinka, kad nepavyksta prisiminti, kokioje interneto svetainėje radote visus sužavėjusio pyrago receptą, ar kurioje knygoje aprašyta, kaip pagaminti užkandžius netikėtiems svečiams? Arba iš draugės ar draugo gautas lapelis su pasakiškai skanios slyvų uogienės receptu, tiesiog pradingo nežinia kuriame virtuvės stalčiuje? O gal tiesiog norite visus savo mėgstamiausius receptus sukaupti vienoje vietoje, papildyti savo idėjomis ir sukurti SAVO receptų knygą? 

Šioje receptų užrašų knygoje rasite puslapius, jūsų receptams, taip pat - papildomus patarimus ir triukus, kuriuos galėsite išbandyti savo virtuvėje. Čia taip pat rasite vietos naudingiems interneto adresams, plėšomų lapukų jūsų pirkinių sąrašams ir paskutiniame knygos puslapyje - voką papildomiems lapeliams laikyti.

Turite artimųjų, pametusių galvą dėl kulinarijos ir stebinančių nuostabaus skonio patiekalais? Galbūt tai - puiki dovana jiems švenčių proga?

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Receptų užrašai BAKING NOTES

Receptų užrašai BAKING NOTES

  • Gamintojas „Cico Books"
  • Formatas (mm) 165x225
  • Psl. 192

24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: