Knygų skirtukas SEPTYNŽIEDĖ VILNIAUS MIESTO LELIJA

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

6,20 €

Charakteristikos

Leidimo metai2015
Formatas (mm)45x170x2
Gamintojas„EtnoDesign“

Apie prekę

... ir yra miestas, kuriame stūkso kalnas, senas ir gražus, pilnas istorijų ir paslapties - jo pačioje širdy auga septynžiedė lelija, tokia stebuklinga. Iš vieno jos žiedo teka Vilnelė, iš antro - Neris, trečiame jos susitinka ir šnekasi, ketvirtame žiede - bėga sraunios gatvelės, kuriomis širdžiai švelnu vaikštinėti, penktame - slėpynių žaidžia maži kiemeliai, šeštame - kaip balandžiai į dangų nyra bokštai, o septintasis žiedas - pilį, kadaise iš kunigaikščio Gedimino sapno iškilusią, laiko...

Su knyga galima pabėgti tą pačią akimirką, niekur nebėgant, kaip ir su muzika. Kur bebūtum. Tarp lengvų puslapių laukiantis skirtukas – lyg medžiu kvepiantis bilietas - į paslėptą vietą, lėtesnį laiką. Paseki jį pirštais ir, regis, skaitai jau nebe čia, o kažkur po medžiu, augančiu ant aukšto kalno, viršum žemyn slystančių slėnių, o gal pačioj žemumoj, sodo žolėj, šalia šalavijo. Kur saugu. Kur tik nori.

Skirtukas jaukiai įsikimba į ranką ir glosto išglosto kiekvieną knygos puslapį, nes yra pagamintas iš "EtnoDesign" sugalvoto "minkšto medžio"- vienoje pusėje medžio lukštas, kitoje - švelniausias veltinis, tik pagalvokit!

 

Siuntimo kaina tik 4 Lt.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Knygų skirtukas SEPTYNŽIEDĖ VILNIAUS MIESTO LELIJA

Knygų skirtukas SEPTYNŽIEDĖ VILNIAUS MIESTO LELIJA

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: