Išpardavimas! LEAN ir apribojimų teorija: priešai ar draugai? Padidinti

LEAN ir apribojimų teorija: priešai ar draugai?

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

10,50 €

-1,30 €

11,80 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786094421099
AutoriusKarolis Petryla
Leidimo metai2018
Įrišimasminkštas
Psl.176
Formatas (mm)135x210x13
Leidykla„Didakta“

Apie prekę

Tai pirmoji knyga Lietuvoje detaliai sujungianti LEAN, Šešių sigmų ir Apribojimų teorijos metodologijas bei kelianti klausimus: kodėl daugeliui Lietuvos įmonių nepavyksta įsidiegti LEAN? Kodėl daugumai įmonių, ateityje mėginsiančių įsidiegti LEAN, to padarti nepavyks? Ką praranda Lietuvos įmonės, kau sėkmingai įsidiegusios LEAN, tačiau pamiršusios Apribojimų teoriją?
Visus atsakymus į rūpimus klausimus rasite šioje knygoje. Ją būtina perskaityti tiems, kurie dar tik ketina įsidiegti LEAN ir Apribojimų teoriją, ir tiems, kurie šias metodologijas diegia dabar, kad būtų išvengta dažnai pasitaikančių klaidų ir nusivylimo.
Susistemintos ir knygoje pateiktos organizacijų patirtys padės įmonėms pasiekti dar neregėtų aukštumų, pagerės ne tik darbo našumas - tai prisidės ir prie visų dinbančiųjų gerovės.

Karolis Petryla – sertifikuotas LEAN ir Apribojimų teorijos specialistas, verslo konsultantas, specializuojasi diegti LEAN, Apribojimų teoriją ir Šešias sigmas gamybos, logistikos bei paslaugų verslo įmonėse, juristas. Daugiametė patirtis verslo konsultantui padeda įžvelgti esmines problemas ir pateikti pasiūlymus: „Man užtenka nuvykti į įmonę, pakalbėti su vadovais bei darbuotojais ir galiu tą pačią sekundę atsakyti, ar jiems pavyks įsidiegti LEAN, ar ne.“

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

LEAN ir apribojimų teorija: priešai ar draugai?

LEAN ir apribojimų teorija: priešai ar draugai?

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: