Dniepru per Ukrainą

Nauja prekė

„Dniepru per Ukrainą“ – tai trečioji knyga, parengta pagal LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija“.

Smulkiau

27,40 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-473-111-2
AutoriusSelemonas Paltanavičius
Leidimo metai2019
Įrišimaskietas
Psl.192
Formatas (mm)235 x 296
Leidykla„Terra Publica"

Apie prekę

„Dniepru per Ukrainą“ – tai trečioji knyga, parengta pagal LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija“. Joje aprašomi ekspedicijos dalyvių –  gamtininko, rašytojo Selemono Paltanavičiaus, istorijos profesoriaus Alfredo Bumblausko, žurnalisto, prodiuserio Edmundo Jakilaičio, žurnalistės, laidų vedėjos ir prodiuserės Editos Mildažytės, atlikėjo Gabrieliaus Liaudansko-Svaro, lenktynininko Benedikto Vanago bei kitų žymių Lietuvos žmonių įspūdžiai keliaujant Dniepru ir ieškant Lietuvos istorijos pėdsakų Ukrainoje.

Kaip atrasti Ukrainą, kurioje suokia sopilka ir skamba bandūra ir kurios istorijoje didelį vaidmenį atliko Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikmetis? Kur slypi šios šalies didybė? Kur tie keliai Juodosios jūros link ir kodėl Ukrainoje taip garbinamas Vytautas? Visus šiuos atsakymus nacionalinės ekspedicijos keliautojai jau atrado, dabar – laikas ir Jums!

Apie autorių:

Projekto „Nacionalinė ekspedicija“ knygos „Dniepru per Ukrainą“ sudarytojas ir autorius – visų ekspedicijų dalyvis Selemonas Paltanavičius – gerai žinomas rašytojas, gamtininkas.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dniepru per Ukrainą

Dniepru per Ukrainą

„Dniepru per Ukrainą“ – tai trečioji knyga, parengta pagal LRT televizijos projektą „Nacionalinė ekspedicija“.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: