Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mainmaras, Nepalas. Padidinti

Tik internetu

Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mainmaras, Nepalas.

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

13,80 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-8105-11-7
AutoriusIeva Rutė
Leidimo metai2014
Įrišimasminkštas
Psl.364
Formatas (mm)167x236
Leidykla„Aukso pieva"

Apie prekę

Nuostabi, kelionių ir pažinimo dvasia persmelkta Ievos Rutės knyga įkvėps keliauti, patirti neapsakomą nuotykių skonį, įsuks į neišdildomų įspūdžių verpetą.

Knygoje „Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas. Atsakingas keliavimas, gražiausi maršrutai“ susipažinsite su gražiausiais maršrutais po egzotiškąsias šalis – Kiniją, Tibetą, Mianmarą, Nepalą, pasisemsite atsakingo keliavimo idėjų bei rasite vertingų patarimų, kaip keliauti savarankiškai.

Ieva Rutė – keliautoja ir fotografė, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Azijos studijų magistrė ir dėstytoja, VU Konfucijaus instituto lektorė, kiniškų arbatų specialistė ir kelionių vadovė po egzotiškąsias šalis.

Išmaišiusi tolimiausius Azijos kampelius, kelis kartus apėjusi šventąjį Kailašo kalną, aplankiusi paslaptingąjį Baikalą ir Kamčiatkos ugnikalnius bei Pietų Amerikos Altiplano grožybes pagaliau ryžosi savo patirtis sudėti į knygą.

Jau 10 metų vadovauja kelionėms po Kiniją, Tibetą, Peru, Boliviją, Etiopiją ir kitus tolimus kraštus. Moka kinų kalbą. Organizuoja ir vadovauja „Travel Planet" kelionėms.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mainmaras, Nepalas.

Išskirtinės kelionės: Kinija, Tibetas, Mainmaras, Nepalas.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: