Dzenas ir motociklo priežiūros menas. Vertybių tyrinėjimas Padidinti

Tik internetu

Dzenas ir motociklo priežiūros menas. Vertybių tyrinėjimas

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

8,69 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9955-477-09-1
AutoriusRobert M. Pirsig
Leidimo metai2006
Įrišimaskietas
Psl.512
Formatas (mm)130x190
Leidykla„Trigrama“
anglų kalbos vertė Markas Zingeris

Apie prekę

Išleistas 1974 m. „Dzenas ir motociklo priežiūros menas” iškart pelnė šlovę buvusiam retorikos dėstytojui Robertui M. Persigui. Knyga kaipmat pateko į bestselerių sąrašus, tapo kultine, o su laiku ir JAV literatūros klasika.

Tai autobiografinis romanas. Kelionė motociklu su sūnumi per Ameriką - tai viena siužeto linijų. Tuo pat metu autorius leidžiasi ir į dvasinę bei intelektualinę kelionę ieškoti persmelkusio Vakarų kultūrą dualumo ištakų. Tačiau dvasinės kelionės visada sunkesnės nei fizinės...

„Šių laikų visuomeninės krizės priežastis, - rašo R. M. Persigas, - yra paties proto prigimtinis trūkumas. Šiuolaikiniai mąstymo būdai mūsų visuomenės neveda į geresnį pasaulį. Racionalaus proto struktūra, mums perduota nuo seniausiųjų laikų, nebeatitinka tikrovės. Žmonės jau pradeda ją matyti kaip emociškai skurdžią, estetiškai neprasmingą, dvasiškai tuščią. Štai kokia ji yra šiandien ir dar ilgai bus tokia.”

„Dzenas ir motociklo priežiūros menas” - filosofinis romanas, kuriame autorius kelia žmogaus būties problemas ir bando atrasti naują vertybių sistemą, sutaikančią meną ir mokslą, technologiją ir religiją, lotosą ir veržlėraktį.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dzenas ir motociklo priežiūros menas. Vertybių tyrinėjimas

Dzenas ir motociklo priežiūros menas. Vertybių tyrinėjimas

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: