Melas Padidinti

Melas

Nauja prekė

Prestižinėmis literatūros premijomis apdovanota ispanų autorės Care Santos knyga „Melas“ paaugliui suprantama kalba nagrinėja aktualias šeimos, draugystės, meilės, socialinės aplinkos ir atskirties, paauglių nusikalstamumo temas.

Smulkiau

9,80 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-473-156-3
AutoriusCare Santos
Psl.188
Formatas (mm)149 x 219
Leidykla„Mintis"
VertėEglė Naujokaitytė

Apie prekę

Šešiolikmetė Ksenija auga su griežtokais, bet mylinčiais tėvais, jai sekasi mokslai. Mergina mėgsta skaityti, turi ateities planų. Nepaisant to, kartais Ksenijai atrodo, kad jos gyvenimas nuobodus. Tik vieną dieną jį supurto penktosios kategorijos uraganas! O kas yra uraganas paauglei? Atspėjote – Ksenija įsimyli. Jis – virtualaus susirašinėjimo draugas, internete prisistatęs Marselu. Nepaisant to, kad taip pat prisiekinėja meilę, vaikinas nepaaiškinamai paslaptingas ir vis atidėlioja susitikimą. Nenuostabu, kad Ksenija pati pasiryžusi surasti ir pamatyti savo virtualų sielos draugą. Jos laukia staigmena: pasirodo, viskas – melas. Tikrasis Marselas yra visai kitas žmogus.

Tie, kas bent kartą virtualiai bendravo su nepažįstamuoju, iškart supras, kad „Melas“ – ne tik apie internete slypinčius netikėtumus, socialiai remtinų šeimų vaikų problemas ar išankstinį neigiamą visuomenės požiūrį į tokius vaikus. Tai knyga apie mus visus.

Kūrinys apdovanotas „Edebé“ vaikų ir jaunimo literatūros premija, nominuotas Ispanijos nacionalinei vaikų literatūros premijai.

Knygos leidimas finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.


Care Santos gimė 1970 m. Matare, Barselonoje. Studijavo teisę, bet dar jaunystėje pradėjo dirbti žurnaliste. Autorė parašė ne vieną vaikams ir jaunimui skirtą kūrinį. Su skaitytojais aktyviai bendrauja forumuose ir per knygų pristatymus. Jos kūriniai išversti į daugiau kaip dvidešimt kalbų ir pelnė nemažai apdovanojimų: Edebe (2003 m.), Gran Angular (2004 m.) Alandar arba Protagonista Jove (2006 m.) – prizą, kurio laimėtoją išrenka patys skaitytojai. Autorė taip pat apdovanota Ramono Llullo katalonų rašytojų (2014 m.) ir Nadal (2017 m.) prizais.

„Įtraukianti istorija, kuri sujudins visuomenėje nusistovėjusius stereotipus ir leis pajusti meilės, rūpesčio ir dėmesio vienas kitam galią. Tikrai verta ne tik paauglių, bet ir jų tėvų dėmesio!“

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Melas

Melas

Prestižinėmis literatūros premijomis apdovanota ispanų autorės Care Santos knyga „Melas“ paaugliui suprantama kalba nagrinėja aktualias šeimos, draugystės, meilės, socialinės aplinkos ir atskirties, paauglių nusikalstamumo temas.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: