BARSELONA. MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI Padidinti

BARSELONA. MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

20,30 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786098105391
Autorius Angelina Zaleckaitė
Leidimo metai2017
Įrišimasminkštas
Psl.560
Formatas (mm)165x235x30
Leidykla„Aukso pieva"

Apie prekę

Angelina Zaleckaitė – kelionių vadovė, nardymo meistrė, keliautoja ir rašytoja. Ji daugiau nei septynerius metus gyvena ir dirba Barselonoje. Skatinama bičiulių, bendradarbių, turistų ir šeimos narių nusprendė su skaitytojais ir keliautojais pasidalyti sukaupta patirtimi ir žiniomis.

Barselona – vienas gražiausių ir lankomiausių miestų pasaulyje, apipintas legendomis ir padavimais. Jo istoriją paveikė skirtingos tautos ir kultūros. Ši knyga – išsamus nepamainomas gidas po Barseloną, kuri dar vadinama muziejumi po atviru dangumi, Viduržemio jūros perlu, uostu į plačiuosius vandenis. Čia rasite antikinio ir šiuolaikinio meno, tūkstantį metų skaičiuojančių koplytėlių ir moderniosios architektūros šedevrų. Galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir plačiais prospektais, aplankyti daugybę muziejų, parkų ir meno galerijų. Čia gyveno ir kūrė tokie žymūs menininkai kaip Antoni Gaudí, Pablas Picasso, Joanas Miró, Pedro Almodovaras ir kt.

Barselona – laisvas, saulėtas, įsimintinas miestas. Kartą apsilankę, čia norėsite vėl sugrįžti. Pažinkite jį ir leiskitės į nepamirštamą kelionę!

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

BARSELONA. MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI

BARSELONA. MUZIEJUS PO ATVIRU DANGUMI

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: