Gėrybės iš gamtos

Nauja prekė

14,90 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-473-043-6
Leidimo metai2017
SudarytojasDaiva Dmuchovska
Įrišimaskietas
Psl.240
Formatas (mm)175x245x25
Leidykla„Virtuvės knyga"

Apie prekę

Knyga „Gėrybės iš gamtos“ skirta visiems, kurie rūpinasi savo ir artimųjų sveikata, mėgsta poilsį gamtoje derinti su naudinga veikla: renka vaistinguosius augalus, uogas, vaisius, grybus, mėgsta tikrą lietuvišką pirtį. Knygoje rasite daugiau kaip 180 idėjų, kaip, kur, kada rinkti įvairias gamtos gėrybes, kaip jas paruošti naudoti.

Nors prekybos centrų lentynos lūžta nuo įvairiausių prekių gausos, vis dažniau dairomės kuo natūralesnių produktų. Kur jų gauti?  Apsidairykite aplinkui – turite retą galimybę: kol ant miškų ir pievų nepakabintos spynos su užraktais, daug gėrybių galite rasti būtent ten. Ir skanu, ir sveika, ir malonus užsiėmimas – savotiška meditacija, galimybė atitrūkti nuo kasdienybės darbų! Jei nesate gėrybių rinkėjai, pailsėti nuo rutinos galite ir kitaip. Lietuviškoje pirtyje – su visomis tradicijomis, natūraliais prausikliais, vantomis, garu…

Kokias gėrybes rinkti? Kada, kur? Kaip jas paruošti? Kaip vartoti?

Į šiuos ir kitus klausimus atsako profesionalai: biologijos mokslų daktarė Reda Iršėnaitė, profesionali pirtininkė Birutė Masiliauskienė, sodininkystės, daržininkystės specialistė Rūta Antanaitienė ir maisto tinklaraštininkė Sigita Valantiejūtė.

Knygoje rasite daugiau kaip 180 idėjų, kaip panaudoti gamtos gėrybes!

Dažniau ištrūkime į gamtą. Juk gamta – mūsų sveikatos šaltinis!

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Gėrybės iš gamtos

Gėrybės iš gamtos

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: