Išpardavimas! Dievų saulėlydis Padidinti

Dievų saulėlydis

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

6,50 €

-3,00 €

9,50 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786094420375
AutoriusErich von Däniken
Leidimo metai2013
Įrišimasminkštas
Psl.216
Formatas (mm)165×235×15
Leidykla„Didakta“
anglų kalbos
VertėDonatas Masilionis

Apie prekę

Tai drąsiausias Eriko fon Denikeno kūrinys. Jame remdamasis nenuneigiamais daiktiniais įrodymais, senovės rašytiniais šaltiniais autorius teigia, kad senovėje Žemę lankė ateiviai iš kosmoso.


Dauguma mūsų bandys paneigti tai, kad dievai – nežemiškieji ateiviai – praeityje lankė mus, skraidė moderniais aparatais, padėjo statyti ar pastatė piramides, darė genetinius eksperimentus su žmonėmis...


Erichas fon Denikenas labai aiškiai, kaip nepajėgtų joks kitas, keičia tokius išankstinius nusistatymus ir nuomones. Pagal kelias autoriaus knygas buvo sukurti filmai, jo mintys paskatino parengti daugybę TV laidų ciklų, tarp jų ir nepaprastai populiarų History Channel dokumentinį serialą „Senovės nežemiškieji ateiviai“.

Erichas fon Denikenas yra labiausiai pasaulyje skaitomas ir mėgdžiojamas negrožinės literatūros autorius. Pirmąją (ir garsiausią) knygą „Prisiminimai apie ateitį“ (Erinnerungen an die Zukunft) išleido 1968 metais. Tai buvo pasaulyje skaitomiausias šio autoriaus kūrinys. Po jo pasirodė dar 31 knyga, tarp jų ir naujausia – „Istorija neteisi“. Ericho fon Denikeno kūriniai išversti į 33 kalbas ir iš viso parduota daugiau kaip 63 milijonai egzempliorių. Pagal kelias knygas buvo sukurti filmai, autoriaus mintys paskatino parengti daugybę TV laidų ciklų, tarp jų ir nepaprastai populiarų History Channel ciklą „Senovės nežemiškieji ateiviai“. Autorius skaito paskaitas visame pasaulyje. Jis gyvena Šveicarijoje.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Dievų saulėlydis

Dievų saulėlydis

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: