Išpardavimas! Drąsa būti savimi Padidinti

Drąsa būti savimi

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

5,00 €

-3,00 €

8,00 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786094421068
AutoriusKamila Golod
Leidimo metai2017
Įrišimaskietas
Psl.176
Formatas (mm)120×205×20
Leidykla„Didakta“

Apie prekę

Knyga kupina įvairių jausmų ir emocijų, skirtingų situacijų ir sprendimų joms įveikti. Apie vyro ir moters meilę, apie tėvų ir vaikų santykius, apie savo autentiškumo paieškas. Apie gyvenimą čia ir dabar nepriklausomai ar priklausomai nuo to, kas buvo praeity, ir su viltimi, kas laukia ateity. Kiekvienas iš šių personažų sukurtas remiantis tikrais žmonių išgyvenimais ir charakterio bei elgesio savybėmis. Kadangi čia nėra nė vieno herojaus, kuris atspindėtų tik vieną realų žmogų, tai kiekvienas turės galimybę apčiuopti šioje knygoje kažką artimo sau, pažvelgti į savo gyvenimą iš šalies, rasti naujų įžvalgų ir naujų sprendimų tam tikroms gyvenimo situacijoms.


„Drąsa būti savimi“ - tai knyga apie savęs paieškas ir vidinius pokyčius. Apie vienatvę būnant tarp žmonių, kai esi praradęs esminį ryšį – su savimi. Didžiulį troškimą būti priimtam ir mylimam. Pamąstymai apie gyvenimo pasirinkimus ir dėsningumus pateikti netradiciniu, įtraukiančiu formatu. Jautru ir tikra. Kitų istorijose galite atrasti kažką tikrai vertingo ir artimo sau, galbūt net savo patirties ar praeities – jei tik būsite pasiruošę tai priimti ir pritaikyti.


Rekomenduoju pradedantiems kažką naujo ir svarbaus savo gyvenime – kelionę į save ar profesinį kelią ugdant kitus žmones. Žaisminga, paprasta ir nuoširdi autorės natūra įkvepia kiekviename puslapyje. Jos geranoriškumą ir palaikymą jausite visame kūrinyje, kurį perskaičiau lengvai ir su malonumu.
Raminta Girdvainė, Atradimų trenerė

Moteris pasauliui, dukra savo mamai, mama sūnui, emocinės sveikatos konsultantė savo klientams, rašytoja, Gerų Emocijų Namų vadovė. Įgytos patirties ir žinių dėka galiu padėti žmonėms geriau pažinti save, pamatyti įvairias gyvenimo alternatyvas ir jaukiai jaustis jo paties realiame gyvenime. Tai įgyvendinu teikiant individualias konsultacijas, organizuojant grupinis savęs pažinimo užsiėmimus, bei rašant straipsnius ir knygas.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Drąsa būti savimi

Drąsa būti savimi

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: