Pastato dažymas ir apmušalų klijavimas

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

15,00 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-5-417-00950-1
AutoriusV. Butavičienė, V. Stasionienė
Leidimo metai2008
Įrišimaskietas
Psl.272
Leidykla„Mintis"

Apie prekę

Paskutiniai tiražo egzemplioriai. Knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų, knygos bloko šonai gali būti šiek tiek ištepti. 

Gyvenamasis būstas yra artimiausia žmogaus aplinka, tam tikra uždara erdvė. Savo gyvenamojoje erdvėje jis nori jaustis saugiai ir laisvai. Saulėta, šviesi, erdvi patalpa, vos į ją įėjus, nuteikia kur kas geriau nei niūri ir ankšta. Mūsų aplinka, jos jaukumas, apdaila daro didelę įtaką gyvenimo ir darbo kokybei.

Visais laikais ir visų kultūrų žmonės stengėsi puošti aplinką. Interjero ir eksterjero apdaila – dažytojo darbo rezultatas. Dailiai ir tinkama spalva nudažyti daiktai džiugina akį, kelia nuotaiką ir darbo našumą. Antra vertus, kokybiškai nudažytos sienos – visų prie jų dirbusių žmonių darbo rezultatas.

Taigi, dažytojo darbas yra gan atsakingas. Dažytojas paskutinis dirba objekte ir privalo jį palikti gražų ir tvarkingą. Savo darbą dažytojas tinkamai atliks tik tada, jei sugebės tinkamai įvertinti dažomą paviršių ir parinkti medžiagas, o puikūs spalvų deriniai padės sukurti šiuolaikišką ir jaukią aplinką.

Vadovėlis parengtas įgyvendinant pirminio profesinio mokymo apdailininko (statybininko) mokymo programos dažymo ir apmušalų klijavimo darbų modulius (dalykus).

Vadovėlio mokomąją dalį sudaro du skyriai: Dažymas ir Apmušalų klijavimas.


Prie knygos "Pastato dažymas ir apmušalų klijavimas", teorinių žinių patikrinimui ir įtvirtinimui, yra išleisti užduočių sąsiuviniai. Juos galima užsisakyti papildomai.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Pastato dažymas ir apmušalų klijavimas

Pastato dažymas ir apmušalų klijavimas

Priedai

    30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: