Užkrečiamosios paukščių ligos Padidinti

Užkrečiamosios paukščių ligos

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

8,40 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9955-652-09-8
AutoriusAdvardas Algirdas Kaženiauskas
Leidimo metai2005
Įrišimaskietas
Psl.180
Formatas (mm)150x215
Leidykla„Terra Publica"

Apie prekę

Knygoje aprašomos užkrečiamos paukščių ligos, jų atpažinimas, diagnostika, prevencija. Taip pat nagrinėjami paukščių laikymo ir priežiūros reikalavimai, profilaktikos ir vakcinavimo programos, vakcinavimo rezultatus lemiantys veiksniai. Sprendžiami dezinfekavimo klausimai, aptariamos sanitarinės ir higienos priemonės paukštynuose. Knyga skirta veterinarijos gydytojams, veterinarijos ir biologijos studentams, paukščių augintojams.

Veterinarinės medicinos mokslų daktaras Edvardas Algirdas Kaženiauskas 35 savo veiklos metus skyrė paukštininkystei. Dėl savo konsultacijų, paskaitų bei dalyvavimo tiesiogiai sprendžiant aktualiausius paukščių ligų gydymo bei prevencijos klausimus E. A. Kaženiauskas gerai žinomas tiek mokslininkų, tiek ir gydytojų-praktikų ar paukščių augintojų. Yra paruošęs daugelį normatyvinių aktų: paukščių vakcinavimo nuo užkrečiamųjų ligų, salmoneliozės stebėsenos, jos prevencijos programas, dezinfekcijos paukštynuose reikalavimus.

Autorius knygoje pateikia užkrečiamųjų ligų gydymo, profilaktikos patirtį, sukauptą dirbant Veterinarijos institute, Nacionalinėje veterinarijos laboratorijoje ir paukštynuose.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Užkrečiamosios paukščių ligos

Užkrečiamosios paukščių ligos

18 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: