Devyni aukštai (fotografijų rinktinė) Padidinti

Tik internetu

Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)

Nauja prekė

35,91 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9955-49-502-2
AutoriusAlgimantas Aleksandravičius
Leidimo metai2002
Įrišimaskietas
Psl.252
Leidykla"Nacionalinė knyga"

Apie prekę

Albume sudėti svariausi 15 kūrybos metų darbai - Lietuvos kultūros ir meno žmonių, Nobelio premijos laureatų, visuomenės veikėjų portretai, aktai, kultūrizmo, kalėjimo vaizdai, serija „Beprotnamis“ ir kt. „Tai - tarsi mano monografija,“ - apie šeštąjį savo albumą sakė A. Aleksandravičius.- „Pavadinau jį „Devyni aukštai“ todėl, kad vienoje laiptinėje gali gyventi ir neįgalus žmogus, ir nusikaltėlis, ir profesorius. Visus juos ir sudėjau į albumą".


...Šiais laikais devyni Dante's „Pragaro“ ratai būtų įsivaizduojami kitaip. Galbūt jie persikeltų į sritis, artimesnes mūsų kasdieniškai patirčiai, pavyzdžiui, į paprastą daugiabutį namą, kur vienas šalia kito priversti gyventi ir menininkas, ir beprotis, ir Nobelio premijos laureatas, ir modelis, ir kunigas, ir nusikaltėlis. Rodos nesuderinamų opozicijų sambūvis yra visus sulyginanti realybė ir kartu šiuolaikinis pragaras, įsikūręs ne kažkur požemiuose, o žmogaus sieloje. Žymių žmonių portretais išgarsėjęs Algimantas Aleksandravičius šioje fotografijų rinktinėje „Devyni aukštai“ pateikia įvairialypio ir įtempto dabarties gyvenimo pjūvį...

2002 gruodžio 30 d. Algimantui Aleksandravičiui už fotografijų rinktinę „Devyni aukštai“ įteikta Kultūros ministerijos premija nominacijoje „už aktualiausius ir ryškiausius publicistinius kūrinius kultūros temomis“.


2003 metais Algimantas Aleksandravičius laimėjo viena prestižiškiausių Europos spaudos fotografijos konkursų „Fuji Euro Press“. Portreto kategorijoje laimėtas prizas yra reikšmingas ne tik A. Aleksandravičiaus kūrybos, bet ir visos Lietuvos fotografijos įvertinimas.
Iš viso knygoje išspausdinta apie 220 fotografijų.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)

Devyni aukštai (fotografijų rinktinė)

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: